Małgorzata Rozenek
METAMORFOZY GWIAZD

Od "Perfekcyjnej Pani Domu" do idolki z "Azja Express". Wielka przemiana Małgorzaty Rozenek

Konrad Szczęsny 29 września 2016 16:30
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek karierę w telewizji rozpoczęła od kultowego już dzisiaj formatu "Perfekcyjna Pani Domu". Pierwszy sezon był emitowany na antenie TVN Style, zaś od drugiego przeniesiono go na główną antenę stacji. Dzięki temu stała się jedną z największych gwiazd w Polsce, zyskując ogromną rozpoznawalność.

 

Później przyszedł czas na format "Bitwa o dom", w którym Małgorzata Rozenek pojawiła się w roli jednego z jurorów. Sprawdziła się świetnie, dlatego zaczęto mówić, że wszystko, czego się dotknie, zamienia w złoto. Jednak 2015 rok pokazał, że i ona musi strzec się porażek.

 

Wszystko za sprawą "Piekielnego hotelu", który wiosną trafił na antenę TVN. Szybko okazało się, że z odcinka na odcinek program traci widzów, zaś Małgorzata Rozenek nie cieszy się najlepszą prasą. Sprawę pogorszył fakt, że zdecydowano o zdjęciu go z anteny po zaledwie jednym sezonie.

 

Jednak Edward Miszczak zapowiedział w wywiadach, że przygotowywany jest kolejny format, którego prowadzącą zostanie niegdysiejsza Perfekcyjna Pani Domu. W zalewie informacji dosyć szybko udało się ustalić, że będzie on nosił tytuł "Projekt Lady". Miał polegać na tym, że dziewczyny ze środowisk patologicznych będą uczyły się dobrych manier pod okiem trenerek i samej Małgorzaty Rozenek. Jego emisję zaplanowano na wakacje 2016 r. Format okazał się dużym sukcesem, więc prowadząca odetchnęła z ulgą. Jednak prawdziwy przełom przyszedł w tym miesiącu.

 

Na jego początku odbył się ślub gwiazdy telewizji z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Został on okrzyknięty najgorętszym towarzyskim wydarzeniem tego roku. Państwo młodzi wzięli udział w ekskluzywnej sesji dla "Vivy!", z której całkowity dochód został przekazany na cele charytatywne.

 

Polecamy też: Szlachetny gest Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Kogo wsparli razem z VIVĄ!?

 

Jednak prawdziwą sensacją okazał się udział pary w show "Azja Express", które uważane jest za najdroższy program w dziejach polskiej telewizji. Uczestnicy podróżują w nim po wybranych krajach Azji, mając do dyspozycji zaledwie dolara dziennie na osobę. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali bardzo szybko okrzyknięci najbardziej sympatyczną parą show. Wszystko dlatego, że odnosili się do siebie z ogromną czułością (zwracali się do siebie per "Małgoniu" i "Radziu"), zaś teksty, które wygłaszali, stały się w bardzo krótkim czasie hitami Internetu (z kultowym "Nie mów do mnie teraz!" na czele). Niestety, wczoraj okazało się, że najbardziej lubiana para "Azja Express" musiała pożegnać się z show. Dla wielu uczestników był to duży szok. W Internecie nie szczędzili państwu Majdanom ciepłych słów:

 

Bez Majdanów nie ma co oglądać!!!!Pozdrawiamy Małgonię i Radzia!  - pisał jeden z internautów.

Akurat najbardziej wkurzająca Renulka mogła odpaść... Oglądałam ten "hit" dla Majdanów :) - podkreślił inny.

Też żałuję,ze odpadli. Naprawdę fajna para - potwierdził trzeci.

 

Czy Wy też żałujecie, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pożegnali się z show?

 

Polecamy też: "Ja biorę duże jajko, bo się tak przyzwyczaiłam". Najlepsze cytaty z drugiego odcinka "Azja Express"

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!