Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Ulubienica królowej Elżbiety II niedawno skończyła 18 lat. Kim jest Lady Louise Windsor?

Wygląda jak jej babcia, gdy była młoda!

Karol Sowa 29 lipca 2022 18:00
Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Nie jest tajemnicą, że Lady Louise Windsor jest ulubienicą królowej Elżbiety II. Ogromną sympatią darzył ją również książę Filip. Mimo że monarchini stara się nikogo nie faworyzować, to od czasu do czasu daje sygnały, które wiele sugerują. Według portalu kiskegyed.hu to właśnie 18-latka jest jedną z ulubionych wnuczek królowej. Kim jest Lady Louise? 

Lady Louise Windsor - kim jest ulubienica królowej Elżbiety II?

Królowa Elżbieta II robi wszystko, żeby nie faworyzować nikogo z członków rodziny, jednak nie da się ukryć swoich prawdziwych uczuć. Często mówi się o tym, że monarchini najwięcej czasu spędza z Lady Louise Windsor. Obie mają podobne zainteresowania, między innymi jazda konna. 

Przypomnijmy, że 18-latka jest córką hrabiny Zofii Wessex i księcia Edwarda, który jest czwartym w kolejności dzieckiem Elżbiety II. Lady Louise jest młodszą wersją władczyni Wielkiej Brytanii. Warto dodać, że jej babcia nie odmawia swojej ukochanej wnuczce. Podobno nastolatka namówiła ją do jazdy na zamku Balmoral. Monarchini widzi, że jej ulubienica ma podobny charakter do niej. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jego podejrzewano, że jest gejem, ona jest powiernicą sekretów królowej. Oto tajemnice Wessexów. Kim jest hrabia Edward i hrabina Sophie?

Lady Louise Windsor, Elżbieta II
Fot. Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images

Lady Louise Windsor, Elżbieta II
Fot. Steve Parsons/PA Images via Getty Images

Według zagranicznych mediów Lady Louise w przyszłości będzie kontynuować swoje pasje. Jednak to musi chwilę poczekać, ponieważ jak na ten moment najważniejsza jest dla niej nauka. Warto dodać, że 18-latka została już przedstawiona w kręgach arystokratycznych. Co ciekawe – ten świat jej się nie spodobał. Prawdopodobnie nie będzie chciała w nim być. Brytyjska prasa dodaje, że ulubienica królowej może pójść w ślady swoich kuzynek: księżniczki Beatrice oraz księżniczki Eugenii. Jak wiadomo, obie prowadzą własne biznesy. Blask fleszy nigdy ich nie pociągał, a życie prywatne jest dla nich niezwykle ważne. 

Ciekawe jest to, że Brytyjczycy bardzo polubili córkę księcia Edwarda oraz hrabiny Zofii. Pokochali jej promienny uśmiech i dziewczęcy urok. Dla wielu dziewczyn jest ikoną stylu. 

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Księżniczka Eugenia wraz z rodziną przeprowadziła się do Portugalii

Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…