Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Ulubienica królowej Elżbiety II niedługo skończy 19 lat. Kim jest Lady Louise Windsor?

Wygląda jak jej babcia, gdy była młoda!

Karol Sowa 2 listopada 2022 10:13
Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej wie, że Lady Louise Windsor była ulubienicą królowej Elżbiety II. Wyjątkową sympatią darzył dziewczynę także dziadek, książę Filip. Córkę księcia Edwarda i monarchinię łączyło zamiłowanie do tej samej pasji, a wielu twierdzi również, że 18-latka... wygląda niemal tak samo, jak jej babcia za młodu. Kim jest Lady Louise i co o niej wiemy?

Lady Louise Windsor - kim jest ulubienica królowej Elżbiety II?

Królowa Elżbieta II robiła wszystko, żeby nie faworyzować nikogo z członków rodziny, jednak nie da się ukryć swoich prawdziwych uczuć. Często mówi się o tym, że monarchini najwięcej czasu spędzała z Lady Louise Windsor. Obie miały podobne zainteresowania, między innymi jazdę konną. 

Przypomnijmy, że 18-latka jest córką hrabiny Zofii Wessex i księcia Edwarda, który jest czwartym w kolejności dzieckiem Elżbiety II. Lady Louise jest młodszą wersją władczyni Wielkiej Brytanii. Warto dodać, że jej babcia nie odmawiała swojej ukochanej wnuczce. Podobno nastolatka namówiła ją nawet do jazdy konnej na zamku Balmoral. Monarchini doskonale wiedziała, że jej ulubienica ma podobny charakter do niej. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zapomniana księżniczka Szwecji. Dlaczego Małgorzata Bernadotte żyje z dala od dworu?

Lady Louise Windsor, Elżbieta II
Fot. Mark Cuthbert/UK Press via Getty Images

Lady Louise Windsor, Elżbieta II
Fot. Steve Parsons/PA Images via Getty Images

Według zagranicznych mediów Lady Louise w przyszłości będzie kontynuować swoje pasje. Jednak to musi chwilę poczekać, ponieważ jak na ten moment najważniejsza jest dla niej nauka. Warto dodać, że 18-latka została już przedstawiona w kręgach arystokratycznych. Co ciekawe – ten świat jej się nie spodobał. Prawdopodobnie nie będzie chciała w nim być. Brytyjska prasa dodaje, że ulubienica królowej może pójść w ślady swoich kuzynek: księżniczki Beatrice oraz księżniczki Eugenii. Jak wiadomo, obie prowadzą własne biznesy. Blask fleszy nigdy ich nie pociągał, a życie prywatne jest dla nich niezwykle ważne. 

Ciekawe jest to, że Brytyjczycy bardzo polubili córkę księcia Edwarda oraz hrabiny Zofii. Pokochali jej promienny uśmiech i dziewczęcy urok. Dla wielu dziewczyn jest również ikoną stylu. 

CZYTAJ TEŻ: Wielka Brytania. Elizabeth Debicki w sukni zemsty jako księżna Diana w zwiastunie The Crown

Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Lady Louise Windsor
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.