Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Taka była Kate Middleton przed ślubem z księciem Williamem

Były pracownik rodziny królewskiej ujawnił prawdę

Marta Nawacka 19 października 2022 14:35
Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate i książę William cieszą się dzisiaj sporą popularnością i są jednymi z najbardziej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Były kamerdyner ówczesnego księcia Karola zdradził jednak, jaka Kate Middleton była jeszcze przed ślubem z następcą tronu. Mężczyzna wyznał, jak zachowywała się przyszła księżna podczas wizyt w domu księcia Williama...

Księżna Kate i książę William cieszą się dużą sympatią

Książę William i księżna Kate to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych par na świecie, a także, jak wynika z przeprowadzonego niedawno sondażu, najbardziej lubiani członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Od 11 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i wspólnie doczekali się trójki dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa. Początkowo ich relacja nie wykraczała poza przyjaźń, jednak z czasem okazało się, że parę łączy coś znacznie więcej...

Księżna Kate bardzo szybko zyskała sympatię royalsów, a także Brytyjczyków. Teraz jeden z byłych pracowników rodziny królewskiej wyznał prawdę o tym, jaka była Kate Middleton jeszcze zanim poślubiła księcia Williama i wkroczyła do rodziny królewskiej.

Czytaj też: Wielka Brytania. Król Karol III nie zamieszka w Pałacu Buckingham

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Charles McQuillan/Getty Images)

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022

Jaka księżna Kate była przed ślubem z księciem Williamem?

Były kamerdyner ówczesnego księcia Karola, Grant Harrold, zdradził, jak zachowywała się Kate Middleton przed laty, kiedy bywała w domu swojego przyszłego męża, księcia Williama. Mężczyzna podkreśla, że bardzo polubił przyszłą księżną, a jej zachowanie było zupełnie inne od pozostałych członków rodziny królewskiej. W rozmowie z The Mirror wyznał: „ To, co mi się spodobało w Kate, że gdy była dziewczyną Williama i nie była częścią rodziny królewskiej, była dla mnie i dla pozostałych pracowników uprzejma, przyjacielska, zabawna i żartowała z nami”.

Dodatkowo były kamerdyner dzisiejszego króla Karola III miał otrzymać od książęcej pary propozycję wspólnej podróży. „Pamiętam, że były takie dni, gdy miałem wolne albo gdzieś się spieszyłem i zostawiłem coś w rezydencji Highgrove. Kate i William byli w pobliżu, więc łapałem się z nimi. Zawsze było fajnie i miło. Tak dobrze się dogadywaliśmy, że poprosili mnie o udanie się w podróż po kraju”, wspominał mężczyzna z sentymentem. Grant Harrold był pracownikiem rezydencji Highgrove w latach 2005-2011. W wywiadzie dla The Mirror podkreślił także, że ta posada była spełnieniem jego młodzieńczych marzeń.  

Zobacz także: Wielka Brytania. Tak żyją teraz ukochane corgi królowej Elżbiety II

Księżna Kate, zakończenie szkoły St. Andrews, 23.06.2005
Fot. Anwar Hussein Collection/ROTA/WireImage

Księżna Kate, zakończenie szkoły St. Andrews, 23.06.2005

Kate Middleton, 2005 rok
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Kate Middleton, 2005 rok

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.