O TYM JEST GŁOŚNO

Wesele syna indyjskiego miliardera kosztowało… 12 milionów funtów!

Na uroczystości rodem z filmów Bollywood dla gości grali „Maroon 5” i „Coldplay”!

Weronika Kostyra 12 marca 2019 19:55

W miniony weekend w Mumbaju odbyło się ślub syna jednego z najbogatszych ludzi na świecie. W wielkim indyjskim weselu wzięły udział największe gwiazdy Bollywood, w tym Priyanka Chopra, a także były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair oraz szefowi firm takich jak Coca-Cola i Google. Gości zabawiały zespoły Coldplay i Maroon 5. Szacuje się, że cała uroczystość kosztowała około 12 milionów funtów.

Ślub indyjskiego miliardera na miarę filmów Bollywood

Pan młody to Akash Ambani, syn Mukesha Ambaniego, którego majątek szacuje się na 38 miliardów funtów. Ambani dorobił się swojej fortuny w branżach energetycznej, tekstyliów, telekomunikacji. Jest najbogatszym Indusem.

Wybranką jego syna jest Shloka Mehta, córka handlarza diamentami. Ich wesele to wydarzenie roku! Jego przepych przerósł wszystko, co widzieliśmy do tej pory w indyjskich filmach. Jeszcze przed weselem goście bawili się na przyjęciu organizowanym w Szwajcarii, podczas którego zagrały zespoły Maroon 5, The Chainsmokers i Coldplay. Dla pięciuset gości zarezerwowano apartamenty w hotelu, gdzie jedna noc kosztuje ponad 1000 funtów.

Zobacz zdjęcia młodej pary! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.