Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska nie zaprosiła mamy na wesele! Dlaczego? 

Zaproszonych zostało tylko czterech gości

Monika Katarzyna Krupska 18 kwietnia 2018 17:00
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska, VIVA! 2004
Fot. Krzysztof Opaliński

W najnowszym numerze Twojego Stylu Dorota Szelągowska potwierdziła swój ślub! Córka Katarzyny Grocholi zdradziła, że na obecnego męża trafiła w pracy i szybko okazało się, że wiele ich łączy. Dziennikarka wyjawiła, że ślub i wesele były bardzo skromne. Do urzędu w Wilanowie zaproszonych zostało tylko czterech gości: jej syn, dwóch świadków i koleżanka Justyna, która została ściągnięta na ostatnią chwilę, ponieważ jeden ze świadków miał nieaktualny dowód. 

Dorota nie zdecydowała się na zaproszenie matki. Choć od kiedy na świecie pojawiła się jej córka - Wanda, relacja kobiet się poprawiła. „Od kiedy jest na świecie Wanda, coraz cieplej myślę o relacji z matką. Mamy dobre stosunki. Cieszę się, gdy jesteśmy teraz we trzy”, wyznała w miesięczniku. 

Przypomnijmy, że dwa lata temu dekoratorka wnętrz w programie Magdaleny Mołek W roli głównej wyznała, że jej ojczym był alkoholikiem i pedofilem! To z pewnością wpłynęło na relację matki z córką.

Od kiedy jest na świecie Wanda, coraz cieplej myślę o relacji z matką.

„Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: "Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego..." - nie oddałabym tego za nic”, mówiła w 2016 roku. Dodała, że nie otrzymała od matki tyle wsparcia, ile potrzebowała. Ale to dlatego, że Katarzyna Grochola miała raka. 

„Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco”, wyznała w wywiadzie. 

Pisarka odniosła się do słów swojej córki. Zaprzeczyła, jakoby Dorota padła ofiarą przemocy. W rozmowie z Faktem powiedziała, że gdy tylko dowiedziała się o upodobaniach partnera, zostawiła go, aby chronić córkę.  

Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fot. Marlena Bielinska

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska - tak wyglądało dzieciństwo gwiazdy
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…