Weronika Książkiewicz, Dzień Dobry TVN, 2023
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News
Z Życia gwiazd

Utrzymywała to w tajemnicy, teraz nie ukrywa swojego szczęścia. Weronika Książkiewicz jest już po ślubie!

"Jestem szczęśliwą mężatką", mówi

Olga Figaszewska 19 czerwca 2024 09:44
Weronika Książkiewicz, Dzień Dobry TVN, 2023
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Weronika Książkiewicz jest szczęśliwa i nie ukrywa, że w jej życiu zaszły ogromne zmiany. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że jest mężatką! Informację o ślubie zachowała w tajemnicy i wspólnie z ukochanym mogli cieszyć się swoją miłością. Co zdradziła?

Weronika Książkiewicz wyszła za mąż. Co wiemy o uroczystości?

Aktorka długo szukała miłości. W przeszłości była wiązana z Jakubem Wesołowskim, Mitją Okornem oraz Heskelem Nathanielem. Z byłym partnerem Krzysztofem Latkiem doczekała się jedynego dziecka. Ich relacja nie przerwała próby czasu i zakończyła rozstaniem. Jednak wspólnie troszczyli się o dobro Borysa. Syn stał się dla Weroniki Książkiewicz najważniejszym mężczyzną w jej życiu.  

Czytaj też: Są małżeństwem od 25 lat. Nie każdy wie, że żona uwielbianego aktora dorównuje mu popularnością

Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się radosną wiadomością ze swojego życia. To już oficjalne - Weronika Książkiewicz jest już po ślubie! Artystka zdradziła wszystko w rozmowie z Ewą Siwicką dla TVP3. Przyznała, że do tej pory nikt nie wiedział o zmianach, które zaszły w jej życiu. „Podzielę się czymś, o czym jeszcze głośno nie mówiłam. Oficjalnie nikt jeszcze nie wie. Jestem szczęśliwą mężatką”, mówiła szczęśliwa gwiazda, a na jej dłoni ukazała się złota obrączka. Weronika Książkiewicz ujawniła, że na ślubnym kobiercu stanęła pod koniec 2023 roku.

„Stało się to całkiem niedawno. Wzięliśmy ślub we wrześniu, pierwszy — taką ceremonię duchową. A teraz w marcu cywilną, w dniu moich urodzin. (...) Nigdzie tego nie publikowałam, nie mówiłam o tym, ani nie zapraszałam fotoreporterów i dzięki temu mogłam się teraz tym podzielić”, dodawała w rozmowie z dziennikarką.

Weronika Książkiewicz, Warszawa, 2024-01-08.
Fot. FOTON/PAP

Szczegóły ślubu Weroniki Książkiewicz. Kim jest jej mąż?

Jak z kolei podaje Świat Gwiazd, najpierw symboliczny ślub odbył się we wrześniu. Zakochani dopełnili wszystkich formalności w marcu 2024 roku w dniu 43. urodzin artystki, a w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli im najbliżsi. Osoba z otoczenia gwiazdy przyznała, że nigdy nie ukrywała na zdjęciach obrączki.

„Aż dziwne, że nikt od tego czasu nie zauważył, że na palcu Weroniki jest obrączka. Nigdy nie ukrywała jej na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych”, czytamy na łamach portalu. Co ciekawe, ślub miał być pomysłem partnera aktorki.  Weronika na początku była sceptycznie nastawiona do zamążpójścia ze względu na nie najlepsze przejścia z mężczyznami", dodawała osoba z otoczenia gwiazdy. 

Czytaj też: Paweł Deląg przez lata ukrywał drugiego syna. Okazuje się, że 23-latek także poszedł śladami ojca! 

Weronika Książkiewicz stara się chronić prywatności ukochanego i nie chce zdradzać, czym zajmuje się jej wybranek. Jeśli wierzyć doniesieniom Świata Gwiazd, zakochani znają się od kilku lat. „Weronika nie chce ujawniać jego tożsamości. Znają się od kilku lat. Jej mąż prowadzi firmę, która bardzo dobrze prosperuje i nie zależy mu na rozgłosie. To by było na razie na tyle”, podawała informatorka serwisu.

Serdecznie gratulujemy!  

Weronika Książkiewicz, Dzień Dobry TVN, 2023
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Weronika Książkiewicz, Warszawa, 2024-01-08.
Fot. FOTON/PAP

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.