Katarzyna Warnke, Piotra Stramowski, VIVA! 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Warnke o seksie: „Lubię, jak się trochę zmęczy tym zachęcaniem do…”

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2017 20:00
Katarzyna Warnke, Piotra Stramowski, VIVA! 2016, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, poznali się trzy lata temu w filmie „Spirala”, w którym zagrali młode małżeństwo. To tam narodziła się ich wzajemna fascynacja, wybuchła namiętność, zaczęła prawdziwa miłość... Po dwóch latach wzięli ślub. Dziś uchodzą za najbardziej charyzmatyczne aktorskie małżeństwo polskiego show-biznesu. Jak udaje im się nadal utrzymać namiętność w związku? Kasia Warnke opowiedziała o intymnych szczegółach ich relacji! Co powiedziała?

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - niepublikowane zdjęcia z Vivy! UWAGA! Film tylko dla dorosłych

 

Dzieli ich dziesięć lat różnicy, łączy gorące uczucie. Niewiele osób dawało im szansę na przetrwanie. Katarzyna Warnke i Pitor Stramowski za fundament swojego związku uważają szczere rozmowy i zaufanie. Nie boją się rozmawiać na kontrowersyjne tematy i przełamują tabu.

 

Polecamy też: Kasia Warnke i Piotr Stramowski pobrali się! Gdzie? Kiedy? Znamy szczegóły ich ślubu!​

 

Katarzyna Warnke o seksie

Katrzyna Warnke ostatnio pojawiła się w programie „Bywanie na dywanie” stacji NOWA TV. Aktorka wypowiedziała się na temat seksu i własnych doświadczeń w tej materii!

 

„U facetów ten proces jest bardziej bezpośredni. Mówię tutaj o biologii. My jesteśmy trochę bardziej skomplikowane, od różnych stron można nas pobudzić. Myślę, że trochę więcej potrzeba zachodu, żebyśmy czuły się gotowe albo chętne, bo wiąże się to u nas z większym obciążeniem, na przykład zajściem w ciążę”, mówiła aktorka. „Piotrek musi się natrudzić, ale lubię, jak się trudzi. Lubię, jak się trochę zmęczy tym zachęcaniem do seksu”, dodała.

 

Zobacz też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów

 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o seksie i związku w VIVIE!

 

W marcu 2017 udzielili nam wyjątkowego wywiadu, w którym opowiedzieli o urokach małżeństwa i... seksie.

 

Czy po ślubie czują, że odebrano im prawo do wolności? Zaprzeczają. „Oddając siebie, ale tak NA PRAWDĘ oddając siebie drugiej osobie, dostajemy to, czego chcieliśmy, czego pragnęliśmy, choć oczywiście troszeczkę w innej formie. Warunkiem jest natomiast obopólne zaufanie”, deklaruje Piotr Stramowski. „Nie czuję się uwiązany, w ogóle nie czuję się „mężem”. Czuję się wolny. Jesteśmy razem, ale wolni zarazem. Taki paradoks. To jest super frajda. Ludzie zwykle nieświadomie myślą stereotypami, mówił.

 

Zobacz też: Katarzyna Warnke o ciąży: „Przy moich 40 latach to temat nacechowany ryzykiem’’

 

Wierzę w to, że można być długo z jednym partner i mieć udany seks. I że taki seks może być właśnie dzięki upływającemu czasowi odkrywczy. Właśnie to, między innymi, skłoniło mnie do zawarcia małżeństwa. Ciągłe przygody seksualne w pewnym momencie stają się nudne, bo zawsze dochodzi się do tego samego punktu i za każdym razem jest to samo”, dodała Katarzyna Warnke.

 

Jak pielęgnują swój związek?

 

Kasia: Ślub wniósł bardzo dużo wzajemnego wsparcia. Podjęliśmy decyzję, że jesteśmy teamem. Strzelamy do jednej bramki i pracujemy w zespole.

Piotr:  Będziemy robić wszystko, żeby utrzymać ten związek…

Kasia: ... ale chcemy mieć odwagę sprawdzania go prawie codziennie. Czy jest prawdziwy? Czy nie krzywdzimy siebie wzajemnie? Czy wystarcza nam to, co dzieje się między nami? Bo jeśli nie wystarcza, trzeba spróbować zrobić coś inaczej, znaleźć rozwiązanie i nie zawsze będzie nim to, że zostaniemy razem. Choć takie jest nasze marzenie. Właśnie to sprawia, że wciąż przechodzi w nas prąd.

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke nie chce jechać do Hollywood. Dlaczego?

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.