Walentynki gwiazd na Instagramie: Lewandowscy, Majdanowie
Fot. VIVA!
Z ŻYCIA GWIAZD

Gwiazdy świętują walentynki na... Instagramie. Zobaczcie romantyczne zdjęcia

Kto podzielił się fotografią z łóżka?

Gabriela Czernecka 14 lutego 2020 16:37
Walentynki gwiazd na Instagramie: Lewandowscy, Majdanowie
Fot. VIVA!

Walentynki to idealna okazja do tego, by podzielić się w sieci wspólnym zdjęciem z ukochanym. Dzięki temu fani mają okazje podejrzeć, jak znani obchodzą święto zakochanych. Niektóre fotografie są naprawdę romantyczne! Tegoroczne walentynki u Radosława i Małgorzaty Majdanów przebiegają w zaciszu domowym. Radosław wręczył ukochanej ogromny bukiet kwiatów. Wspólnym zdjęciem podzieliła się na Instagramie także Lenka Klimentowa i Janek Kliment. Romantyczna fotografia trafiła także na profil Ani Lewandowskiej, a Małgorzata Kożuchowska w walentynki zamieściła zdjęcie... z naszej sesji! Zobaczcie, jak gwiazdy świętują dzień miłości! 

Walentynki 2020: gwiazdy na Instagramie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski - to tylko nieliczne pary, które znamy z pierwszych stron gazet. W dniu zakochanych wszyscy zamieszczają w sieci romantyczne fotografie. Gwiazdy nie mogły więc postąpić inaczej. Jakie zdjęcia zamieszczają gwiazdy w walentynki? 

Na Instagramie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela pojawiło się zdjęcie... ze ślubu pary! „tak już 15 lat , moja Walentynko @marcinhakiel❤️ Życzymy Wam dużo miłości, cierpliwości, tolerancji i luzu. Doceniajcie małe gesty, mówcie ciepłe słowa i często się przytulajcie Kochani”, podpisała fotografię Kasia Cichopek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Na ślubną fotografię zdecydowała się także Magdalena Lamparska, która sakramentalne tak powiedziała w w ubiegłym roku. „Mój Walenty jest najlepszy na całym świecie. Miłość jest moim fundamentem i jestem przekonana, że bym nie była w tym miejscu gdyby nie mój wspaniały mąż. Do końca świata i jeden dzień dłużej! Kocham Cię”, podpisała zdjęcie.

Walentynki 2020 świętują także Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Oboje zamieścili zdjęcia na swoich Instagramach. Były piłkarz wręczył ukochanej ogromny bukiet kwiatów: „Bo teraz serca masz dwa...💕”, podpisał zdjęcie żony.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 A tak wygląda walentynkowa fotografia od Roberta i Anny Lewandowskich. Para niebawem po raz drugi zostanie rodzicami! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Ciekawy wpis pojawił się także na profilu na Instagramie Roberta Janowskiego: „U nas luzik, dzień jak codzień - LOVE & PEACE 😇 Nie trzeba kombinować w Walentynki, jeśli się jest uważnym cały rok 😍
Kochani,  SZACUNEK - to jest słowo klucz dla mnie 🤝 I bez dalszych filozofii dzisiaj, życzę WAM pięknego DNIA 😘 A dla mojej prywatnej Walentyny, goździki i bomboniera 😆Monika Janowska I Love You Forever and Ever”, napisał pod zdjęciem z żoną. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Zdjęciem z ukochanym podzieliła się także Otylia Jędrzejczak!  

W zabawny sposób walentynkowy dzień podsumowała Joanna Koroniewska: „Walentynkowe Love.💗😜😝 To jest ten dzień kiedy Twoja druga połowa wydaje Ci się piękniejsza. 😂😂😂 Jakie macie dziś plany? Ja wskakuję za chwilę. Do oceanu.”, napisała pod zdjęciem na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Małgorzata Kożuchowska w walentynki 2020 postanowiła przypomnieć zdjęcie z sesji zdjęciowej do naszego magazynu! 

Dominika Gwit na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem prezentu, który wręczył jej ukochany mąż: „Takie piękne walentynkowe kwiatki dostałam przed wyjściem z domu. Dziękuję Ci Mężu za Twoją Miłość, która uskrzydla mnie każdego dnia! Kocham Cię!”, podpisała zdjęcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Kinga Rusin walentynki ma cały rok! „Dzięki Tobie mam Walentynki codziennie, od 10 lat...”, podpisała zdjęcie na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzięki Tobie mam Walentynki codziennie, od 10 lat...❤️

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

„ #loveiseverything❤️ nic dodać, nic ująć”, napisał na Instagramie Rafał Szatan. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Walentynk 2020 świętują także Państwo Tuskowie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.