Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Brytyjskie media w stanie gotowości! Czy książę Harry ogłosi jutro, że zostanie ojcem?! 

Księżna Sussex spodziewa się dziecka?

Gabriela Czernecka 14 września 2018 15:57
Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle, zdjęcia z zaręczyn
Fot. East News, @Alexi Lubomirski

O ciąży Meghan zagraniczne media rozpisują się od miesięcy, ale jak do tej pory, zakochani nie potwierdzili tej informacji. Ostatnia stylizacja Meghan dała wielu do myślenia, ale młodzi nie komentują doniesień. Internautom pozostaje więc cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenie pałacu. Według brytyjskiej prasy, ma to nastąpić jednak szybciej niż podejrzewano, bo już... jutro! 15 września książę Harry obchodzić będzie 34. urodziny. Z tej okazji ma podzielić się z fanami wspaniałą wiadomością. Czy aby na pewno?

Księżna Meghan w ciąży?

Ciąża Meghan to najgłośniejszy temat ostatnich miesięcy. Pojawienie się księżnej w niebieskiej sukience, która podkreślała jej figurę, ale jednocześnie sprawiła, że wielu odniosło wrażenie, że Meghan jest w ciąży, znów wywołało falę spekulacji na temat tego, na ile te plotki są prawdziwe. Odkąd Meghan została żoną Harry'ego, fani księcia nieustannie oczekują wspaniałej wiadomości. 

Na Meghan wywierana jest ogromna presja i choć w tym trudnym czasie ma na kogo liczyć, nowa księżna z pewnością nie spodziewała się aż tak wielkiego szału wokół własnej osoby. Czy faktycznie żona Harry'ego jest w ciąży? Jak na razie nie wiadomo. Jedno jest jednak pewne, o tym oficjalnie poinformuje pałac w swoich social mediach. Ta wiadomość może przyjść do nas jednak szybciej, niż wielu przypuszczało. Dotychczas mówiono, że zakochani rodzicami zostaną dopiero w przyszłym roku.

Urodziny księcia Harry'ego: zostanie ojcem

Jak donosił niedawno Express, przed księżną masa obowiązków - już pod koniec października wraz z Harrym pojawi się na Invictus Games Sydney 2018. Przed Nowym Rokiem para ma jeszcze odwiedzić Australię, Fidżi, Królestwo Tonga i Nową Zelandię. Żona księcia Harry'ego nie chce iść w ślady Kate, która podczas każdej swojej ciąży intensywnie podróżowała i pracowała. „Prawdopodobnie chce uniknąć wszystkich skutków ubocznych, które wiążą się z podróżowaniem w czasie ciąży”, podawał Express.

Czy aby na pewno Meghan zamierza czekać  z ciążą do przyszłego roku? Według brytyjskiej prasy są spore szanse na to, że książę Harry już jutro ogłosi, że niebawem zostanie ojcem. Dlaczego jutro? Wszystko za sprawą... własnych urodzin! Harry 15 września skończy 34 lata. To z pewnością świetny dzień na to, by podzielić się z fanami cudowną wiadomością. Czy aby na pewno para ogłosi, że niebawem zostanie rodzicami? Tego dowiemy się już jutro!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.