o tym jest głośno

Viola Kołakowska znów jest singielką! Gdzie teraz ulokuje uczucia?

„To ona zakończyła tę relację”

Monika Katarzyna Krupska 9 maja 2018 16:02

Życie prywatne Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej to prawdziwy roller coaster. Para związała się ze sobą w 2006 roku i choć dziś nie są razem, wspólnie wychowują dwójkę dzieci: 10-letnią Lenę i 5-letniego Leona. „Jesteśmy przyjaciółmi, którzy mają dzieci”, mówił ostatnio Karolak w jednym z wywiadów. 

„Chodzi o coś więcej niż flirt”

Para po raz kolejny rozstała się ze sobą mniej więcej w czerwcu ubiegłego roku. Wtedy to na jaw wyszło, że aktor zostawił modelkę. Viola szybko zaczęła spotykać się z niespełna 30-letnim kelnerem, którego można było spotkać w jednej z warszawskich restauracji na Saskiej Kępie. Plotki głoszą, że ich relacja zacieśniła się już znacznie wcześniej... 

Mimo nowej miłości Kołakowskiej, Tomasza często można było zobaczyć z modelką i dziećmi. „Viola nigdy nie miała żadnych zastrzeżen do Tomka jako ojca. Płaci on z własnej woli duże alimenty, myśli o przyszłości syna i córki, no i zawsze ma dla nich dużo czasu”, zdradza znajoma Kołakowskiej w Rewii. 

Jak czytamy dalej w magazynie okazuje się, że modelka znów jest singielką! Kołakowska zakończyła relację z tajemnicznym kelnerem, ponieważ same adoracje jej nie wystarczyły. „Co prawda czuła się przez niego adorowana, ale przecież w życiu we dwoje chodzi o coś więcej niż tylko flirt i komplementy”, powiedział informator gazety. 

Myślicie, że Kołakowska wróci do Karolaka?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.