Tomasz Karolak z nową partnerką, premiera filmu „7 uczuć”
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze filmu 7 uczuć

Kim jest jego tajemnicza towarzyszka?

Weronika Kostyra 8 października 2018 21:45
Tomasz Karolak z nową partnerką, premiera filmu „7 uczuć”
Fot. TRICOLORS/East News

O czasu rozstania Tomasza Karolaka z Violą Kołakowską długo nie widzieliśmy u jego boku kobiety. Przez pewien czas powracały plotki, że para, która wychowuje razem dzieci, jeszcze do siebie wróci. Wszystko wskazuje na to, że do tego nie dojdzie, ponieważ na premierze filmu 7 uczuć aktor zjawił się w towarzystwie pięknej kobiety.

Kim jest nowa partnerka Tomasza Karolaka?

Tożsamość partnerki aktora nie jest jeszcze znana. Para prezentowała się jednak uroczo, kiedy nieśmiało pozowali fotografom. Widać, że dobrze się dogadują i świetnie czują w swoim towarzystwie.

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska wciąż często spotykają się ze sobą, spędzają wspólnie wakacje i święta ze względu na dzieci. Ich burzliwy związek trwał ponad 10 lat, od 2006 roku do wiosny 2017 roku. Przez długi czas aktor deklarował, że unika zobowiązań i poważnych deklaracji, zaś modelka cierpliwie to znosiła. Wszystko zmieniło się w 2016 roku, gdy gwiazdor, pytany o ślub, odpowiadał, że jak najbardziej bierze taką opcję wraz ze swoją wybranką pod uwagę. W maju 2017 roku wyszło jednak na jaw, że podjęli decyzję o rozstaniu. 

Tomasz Karolak z partnerką, premiera filmu 7 uczuć
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Tomasz Karolak z partnerką, premiera filmu 7 uczuć
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.