Vanessa Paradis wyszła za mąż
Fot. GettyImages
z życia gwiazd

Vanessa Paradis w końcu stanęła na ślubnym kobiercu! 

Kim jest mąż aktorki?

Monika Katarzyna Krupska 2 lipca 2018 12:00
Vanessa Paradis wyszła za mąż
Fot. GettyImages

Długo nie mogła doczekać się obrączki na palcu, ale w końcu jej się udało. Vanessa Paradis, była partnerka Johnny'ego Depp'a właśnie wyszła za mąż! Wybrankiem aktorki i piosenkarki jest przystojny pisarz i reżyser Samuel Benchetrit.

Vanessa Paradis wyszła za mąż

Vanessa Paradis przez 14 lat czekała na pierścionek od Johnny'ego Deppa. Aktorowi nie spieszyło się jednak do ołtarza. I choć para doczekała się dwójki dzieci, nigdy nie było nawet mowy o ślubie. W końcu po wielu wspólnie spędzonych latach czara goryczy przelała się i dziś aktorzy żyją osobno... 

45-letnia Vanessa Paradis długo jednak nie była samotna. Aktorka właśnie wyszła za mąż za Samuela Benchetrita, którego poznała w listopadzie 2016 roku na planie filmu Chien. Para wspólnie ogłosiła, że jest w związku w sierpniu 2017 roku, a o zaręczynach poinformowała w marcu tego roku.

Dla Vanessy jest to pierwsze małżeństwo, natomiast dla Francuza drugie. Samuel był już mężem francuskiej aktorki Marie Trintignant. Z tego związku ma 20-letniego syna Julesa. 

Ślub pary odbył się w ratuszu w Saint-Siméon, 30 czerwca 2018 roku. Na ceremonii była obecna tylko najbliższa rodzina i znajomi pary. Paparazzi udało się odnaleźć w  tłumie córkę Deppa i Paradis, Lily-Rose. Na zdjęciach spod kościoła widać, że młoda para promienieje. A Vanessa w sukni ślubnej wygląda zjawiskowo!

Na uroczystości nie było oczywiście Deppa, który ma ostatnio problemy ze zdrowiem. Aktor niespełna trzy lata po zakończeniu związku z Paradis ożenił się z Amber Heard, z którą rozwód wziął już rok później. Małżeństwo nie tylko nie było udane, ale i Heard oskarżyła Deppa o nadużywanie alkoholu i przemoc domową! Para nie podpisała również intercyzy, przez co aktor stracił ponad połowę swojego majątku! Mamy nadzieję, że Paradis lepiej ulokowała swoje uczucia… 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.