Vanessa Paradis wyszła za mąż
Fot. GettyImages
z życia gwiazd

Vanessa Paradis w końcu stanęła na ślubnym kobiercu! 

Kim jest mąż aktorki?

Monika Katarzyna Krupska 2 lipca 2018 12:00
Vanessa Paradis wyszła za mąż
Fot. GettyImages

Długo nie mogła doczekać się obrączki na palcu, ale w końcu jej się udało. Vanessa Paradis, była partnerka Johnny'ego Depp'a właśnie wyszła za mąż! Wybrankiem aktorki i piosenkarki jest przystojny pisarz i reżyser Samuel Benchetrit.

Vanessa Paradis wyszła za mąż

Vanessa Paradis przez 14 lat czekała na pierścionek od Johnny'ego Deppa. Aktorowi nie spieszyło się jednak do ołtarza. I choć para doczekała się dwójki dzieci, nigdy nie było nawet mowy o ślubie. W końcu po wielu wspólnie spędzonych latach czara goryczy przelała się i dziś aktorzy żyją osobno... 

45-letnia Vanessa Paradis długo jednak nie była samotna. Aktorka właśnie wyszła za mąż za Samuela Benchetrita, którego poznała w listopadzie 2016 roku na planie filmu Chien. Para wspólnie ogłosiła, że jest w związku w sierpniu 2017 roku, a o zaręczynach poinformowała w marcu tego roku.

Dla Vanessy jest to pierwsze małżeństwo, natomiast dla Francuza drugie. Samuel był już mężem francuskiej aktorki Marie Trintignant. Z tego związku ma 20-letniego syna Julesa. 

Ślub pary odbył się w ratuszu w Saint-Siméon, 30 czerwca 2018 roku. Na ceremonii była obecna tylko najbliższa rodzina i znajomi pary. Paparazzi udało się odnaleźć w  tłumie córkę Deppa i Paradis, Lily-Rose. Na zdjęciach spod kościoła widać, że młoda para promienieje. A Vanessa w sukni ślubnej wygląda zjawiskowo!

Na uroczystości nie było oczywiście Deppa, który ma ostatnio problemy ze zdrowiem. Aktor niespełna trzy lata po zakończeniu związku z Paradis ożenił się z Amber Heard, z którą rozwód wziął już rok później. Małżeństwo nie tylko nie było udane, ale i Heard oskarżyła Deppa o nadużywanie alkoholu i przemoc domową! Para nie podpisała również intercyzy, przez co aktor stracił ponad połowę swojego majątku! Mamy nadzieję, że Paradis lepiej ulokowała swoje uczucia… 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.