Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP
O TYM JEST GŁOŚNO

Kolejny juror odchodzi z The Voice of Poland. Znamy powód! Kto go zastąpi?

Na giełdzie nazwisk dwie duże gwiazdy!

Rafał Kowalski 27 maja 2021 08:49
Baron, Tomson, Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, The Voice of Poland
Fot. Jan Bogacz / TVP

Telewizja Polska przygotowuje się do wyprodukowania kolejnej edycji The Voice of Poland. Zanim jednak odcinki zostaną nagrane, skompletowany musi zostać skład jurorski. A to przy dwunastej edycji muzycznego show nie będzie łatwe. Niedawno poinformowano, że przy programie nie chce już pracować Michał Szpak, a dziś nad ranem pojawiła się inna przykra wiadomość. Nieoficjalnie podano, że na wizji nie zobaczymy też Urszuli Dudziak.

The Voice of Poland 12 bez Uli Dudziak. Powody

Jak dowiedział się dziennik Fakt 77-letnią piosenkarkę czeka gorący wakacyjny okres. W związku z tym artystka musiała ustalić swoje zawodowe priorytety. Stało się tak, że Voice of Poland spadł w nich na ostatnie miejsce. Dziennik sugeruje, że przeważyły względy finansowe. „W wakacje, gdy będą nagrania do show, Ula chciałaby być w trasie koncertowej, gdyż za kilka występów może zarobić więcej niż za jurorowanie w telewizji”, zdradził informator Faktu.

Nieoficjalnie redakcja dowiedziała się także, że przed Urszulą Dudziak duży, prywatny projekt. „Latem będzie pochłonięta budową domu kultury na swojej działce na wsi, która jest obok jej posiadłości. Ula chce tam organizować przeróżne zajęcia artystyczne m.in. warsztaty muzyczne. To ją teraz pochłania”, podkreśliło źródło gazety.

W marcu przed kamerą VIVY.pl Urszula Dudziak nie wykluczała jeszcze powrotu do show. Co wtedy mówiła? „Gdybym miała jeszcze raz wziąć udział, to wiem już o wiele więcej. Byłabym odważniejsza i miałabym większe zaufanie do siebie”, usłyszał dziennikarz VIVY.pl Rafał Kowalski. Z kolei córka wokalistki dodała w tym samym wywiadzie, że nagrania show stresowały mamę. „Kibicowaliśmy z moim partnerem na maksa, ja się nieraz denerwowałam razem z mamą. Wiem, jak to przeżywała i ile ją emocji kosztowało, by tam nie zwariować”, opowiadała nam Mika Urbaniak.

Czytaj też: Jak Siostry Szydłowskie wykorzystały nagrody z The Voice Senior? Pandemia pokrzyżowała ich plany

Urszula Dudziak, VIVA! 23/2014
Fot. PIOTR REDLIŃSKI

Kto będzie jurorem w Voice of Poland 12?

Wiele wskazuje na to, że Michała Szpaka i Ulę Dudziak TVP wymieni na dwie inne, równie duże gwiazdy. W kuluarach mówi się, że pierwszą z nich może być Rafał Brzozowski – choć wokalista nie przeszedł do finału Eurowizji, zdaniem stacji programy z gwiazdorem są chętnie oglądane. Piosenkarz sam brał tez udział w muzycznym show.

Drugim nazwiskiem, które pojawia się w rozmowach jest… Sylwia Grzeszczak! Artystka wraca z nowym materiałem muzycznym i dzięki obecności w Voice of Poland mogłaby liczyć na promocję swojej twórczości. Według Faktu ulubienica publiczności jest chętna, by spróbować sił w roli jurora. „Uwielbia ten program i czuje, że jest już na takim etapie kariery, że mogłaby podzielić się swoją wiedzą z innymi”, opowiadał dziennikowi informator.

Czy bylibyście zadowoleni z takich zmian w show Dwójki? 

Urszula Dudziak, Mika Urbaniak, VIVA! 4/2021
Fot. Adam Pluciński/Move Picture

Rafał Brzozowski, Edyta Górniak
Fot. materiał prasowy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?