Niektóre urodziły nawet trójkę dzieci!

Monika Katarzyna Krupska 26 lipca 2018 17:58

Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Weronika Rosati, a także między innymi Anna Lewandowska. Te panie są nie tylko kobietami sukcesu, ale i wszystkie są mamami. Łączy je też kolejna wspólna cecha, mianowicie po urodzeniu nawet i trójki dzieci wyglądają znakomicie! Na swoich Instagramach z chęcią dzielą się z fanami zdjęciami w bikini, a my z internautami jesteśmy nimi zachwyceni!

Czy jest jakiś przepis na takie świetne ciała? Ania Lewandowska z pewnością powiedziałaby nam, że dieta i ćwiczenia. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii! Widać, że te panie urodziły dzieci?  

1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini
Copyright @instagram@m_rozenek
1/6

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwójki dzieci. Gwiazda nawet i na wakacjach nie zwalnia tempa i wciąż ćwiczy. Ostatnio wyznała Vivie!, że obecnie trenuje z Anną Lewandowską. Widać efekty? 

2/6
Weronika Rosati zachwyca sylwetką w bikini po urodzeniu Elizabeth. Wow!
Copyright @Instagram @weronikarosati
2/6

Weronika Rosati kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła córeczkę, którą nazwała po jej ukochanej amerykańskiej aktorce - Elizabeth. 34-latka na swoim Instagramie pokazuje odważne zdjęcia w bikini. Ma idealne ciało?

3/6
Ania Lewandowska w bikini
Copyright @Instagram
3/6

Ania Lewandowska wygląda, jak prawdziwa petarda! Trenerka po urodzeniu Klary do formy sprzed ciąży wróciła już w kilkanaście dni! Żona Roberta Lewandowskiego zachwyca w bikini, w sukienkach, we wszystkim co ma na sobie! Czy po drugiej ciąży też tak szybko wróci do formy?

4/6
Edyta Pazura w bikini
Copyright @instgaram@ed_pazura
4/6

Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci! 30-latka może pochwalić się idealnym ciałem. Niestety nie wiadomo, jak i z kim trenuje żona Cezarego Pazury. Efekty są jednak świetne! 

5/6
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
5/6

Maja Hyży 6 lat temu urodziła bliźniaki. Piosenkarka nie wstydzi się swojego „brzuszka”. My jednak w ogóle go nie widzimy. Kobieta bez kompleków, tak należy trzymać! Maja wygląda świetnie!  

6/6
anna Kalczyńska w bikini
Copyright @instagram@annakalczynskam
6/6

42-letnia Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci! Prezenterka na swoim Instagramie nie wstydzi się pokazywać ciała w bikini. Kalczyńska zdecydowanie nie ma się czego wstydzić. Wygląda, jakby urodziła trójkę dzieci? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.