Niektóre urodziły nawet trójkę dzieci!

Monika Katarzyna Krupska 26 lipca 2018 17:58

Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Weronika Rosati, a także między innymi Anna Lewandowska. Te panie są nie tylko kobietami sukcesu, ale i wszystkie są mamami. Łączy je też kolejna wspólna cecha, mianowicie po urodzeniu nawet i trójki dzieci wyglądają znakomicie! Na swoich Instagramach z chęcią dzielą się z fanami zdjęciami w bikini, a my z internautami jesteśmy nimi zachwyceni!

Czy jest jakiś przepis na takie świetne ciała? Ania Lewandowska z pewnością powiedziałaby nam, że dieta i ćwiczenia. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii! Widać, że te panie urodziły dzieci?  

1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini
Copyright @instagram@m_rozenek
1/6

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwójki dzieci. Gwiazda nawet i na wakacjach nie zwalnia tempa i wciąż ćwiczy. Ostatnio wyznała Vivie!, że obecnie trenuje z Anną Lewandowską. Widać efekty? 

2/6
Weronika Rosati zachwyca sylwetką w bikini po urodzeniu Elizabeth. Wow!
Copyright @Instagram @weronikarosati
2/6

Weronika Rosati kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka urodziła córeczkę, którą nazwała po jej ukochanej amerykańskiej aktorce - Elizabeth. 34-latka na swoim Instagramie pokazuje odważne zdjęcia w bikini. Ma idealne ciało?

3/6
Ania Lewandowska w bikini
Copyright @Instagram
3/6

Ania Lewandowska wygląda, jak prawdziwa petarda! Trenerka po urodzeniu Klary do formy sprzed ciąży wróciła już w kilkanaście dni! Żona Roberta Lewandowskiego zachwyca w bikini, w sukienkach, we wszystkim co ma na sobie! Czy po drugiej ciąży też tak szybko wróci do formy?

4/6
Edyta Pazura w bikini
Copyright @instgaram@ed_pazura
4/6

Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci! 30-latka może pochwalić się idealnym ciałem. Niestety nie wiadomo, jak i z kim trenuje żona Cezarego Pazury. Efekty są jednak świetne! 

5/6
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
5/6

Maja Hyży 6 lat temu urodziła bliźniaki. Piosenkarka nie wstydzi się swojego „brzuszka”. My jednak w ogóle go nie widzimy. Kobieta bez kompleków, tak należy trzymać! Maja wygląda świetnie!  

6/6
anna Kalczyńska w bikini
Copyright @instagram@annakalczynskam
6/6

42-letnia Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci! Prezenterka na swoim Instagramie nie wstydzi się pokazywać ciała w bikini. Kalczyńska zdecydowanie nie ma się czego wstydzić. Wygląda, jakby urodziła trójkę dzieci? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.