Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate zdradziła, jakie jest jej ulubione zdjęcie księżniczki Charlotte! 

Ta fotografia ma ukryte znaczenie...

Gabriela Czernecka 17 lutego 2020 17:02
Księżna Kate, księżniczka Charlotte
Fot. Zak Hussein/EAST NEWS

Kate wzięła udział w nagraniu podcastu Giovanny Fletcher „Happy Mum, Happy Baby”, w którym opowiedziała o swoim dzieciństwie, życiu rodzinnym i... macierzyństwie. Żona księcia Williama zdradziła także, że ma ulubione zdjęcie swojej córeczki, księżniczki Charlotte. Ma ono ukryte znaczenie...

Ulubione zdjęcie księżnej Kate z księżniczką Charlotte

Nie sposób zliczyć wszystkich zdjęć księżnej Kate z jedyną córką, księżniczką Charlotte. A już z pewnością ciężko wybrać to najładniejsze. Żona księcia Williama twierdzi jednak, że takie posiada! Kilka dni temu wzięła udział w nagraniu podcastu Giovanny Fletcher „Happy Mum, Happy Baby”, w którym zdradziła, że jedno ze zdjęć księżniczki Charlotte jest jej ulubionym. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu zdradziła, która fotografia z George'm jest jej ulubioną. Chodziło o zdjęcie, które zostało zrobione w 2014 roku podczas oficjalnej podróży księżnej i księcia Cambridge do Nowej Zelandii, a dokładniej na spotkaniu w Government House w Wellington (zobaczycie je tutaj>>).  konkretne zdjęcie, na którym mały George z uśmiechem na twarzy wtula się w mamę ma dla księżnej szczególne znaczenie: „Ta królewska wycieczka była wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy towarzyszył im syn”, wspomina Woolf, fotograf. Dowiadując się o znaczeniu zdjęcia dla księżnej, postanowił podarować je księżnej w czarno-białej wersji, jako pamiątkę tej cennej dla niej chwili.

Wśród tysiąca zdjęć księżniczki Charlotte każdy z fanów rodziny królewskiej z pewnością wybrałby inne ulubione. Takie ma także księżna Kate! Fotografię księżniczki Charlotte opublikowano na profilu na Instagramie małżeństwa Cambridge. Chodzi o zdjęcie, które sama wykonała. Na fotografii, mała czteroletnia księżniczka wącha fiołki! „Dla mnie, jako rodzica, takie drobne chwile znaczą bardzo wiele. Staram się każdego dnia znajdować takie momenty, nawet jeśli są małe lub nie mam czasu”, zdradziła Kate w wywiadzie. Jak Wam się podoba jej fotografia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.