O TYM SIĘ MÓWI

Hubert Gromadzki czy Kasia Szklarczyk? Poznaj zwycięzcę siódmej edycji Top Model!

Show TVN dobiegło końca... Kto wygrał?

Gabriela Czernecka 26 listopada 2018 22:53

Znamy zwycięzce Top Model 7! Finał programu TVN już za nami! Mieliśmy okazję być świadkami wyjątkowo emocjonującego odcinka. Trzy pokazy mody wybitnych projektantów - Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki & Brzozowski oraz Roberta Kupisza, na wybiegu finaliści oraz pozostali uczestnicy Top Model 7, a to wszystko przy ogromnej publiczności oraz do muzyki na żywo, którą zapewnili Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik i Kev Fox. Kto wygrał Top Model 7? Zobaczcie, co działo się w finale!

Finał Top Model 7: zwycięzca

Finałowy odcinek Top Model 7 rozpoczęła  Daria Zawiałow, śpiewając swój najnowszy utwór Nie dobiję się do Ciebie. Do najnowszego kawałka młodej artystki urządzono pokaz mody, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy siódmej edycji Top Model, w tym oczywiście trójka finalistów: Katarzyna Szklarczyk, Anna Markowska i Hubert Gromadzki. W jury tego wieczoru zasiadła oprócz Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i Kasi Sokołowskiej... Anja Rubik! Finałowy odcinek Top Model 7 poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg.

Już na samym początku nie obyło się bez ogromnej dawki emocji. Finaliści Top Model 7, mogąc po raz pierwszy tego wieczoru zabrać głos, powiedzieli: „Dużo się zmieniło, ale nadal chcę pozostać tą skromną Anią, kochającą zwierzęta”, wyznała Anna Markowska. „Na początku było ciężko, ale szybko to pokonałem”, powiedział wzruszony Hubert Gromadzki. „To jest to, co kocham, to jest moja ścieżka życia”, odpowiedziała Kasia Szklarczyk.

Mieliśmy okazję podziwiać przedpremierowo kolekcję Roberta Kupisza, którą uczestnicy Top Model 7 zaprezentowali do piosenki Raj zespołu The Dumplings. Kolejno zaprezentowano kulisy sesji znanego miesięcznika dla kobiet, która odbyła się na Madagaskarze. 

Top Model 7: Kasia Szklarczyk wygrała kolejną edycję

Zwycięzcą Top Model 7 została.. Kasia Szklarczyk! To do niej trafił tytuł Top Model i 100 tysięcy złotych. Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.