Show TVN dobiegło końca... Kto wygrał?

Gabriela Czernecka 26 listopada 2018 22:53

Znamy zwycięzce Top Model 7! Finał programu TVN już za nami! Mieliśmy okazję być świadkami wyjątkowo emocjonującego odcinka. Trzy pokazy mody wybitnych projektantów - Dawida Wolińskiego, duetu Paprocki & Brzozowski oraz Roberta Kupisza, na wybiegu finaliści oraz pozostali uczestnicy Top Model 7, a to wszystko przy ogromnej publiczności oraz do muzyki na żywo, którą zapewnili Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik i Kev Fox. Kto wygrał Top Model 7? Zobaczcie, co działo się w finale!

Finał Top Model 7: zwycięzca

Finałowy odcinek Top Model 7 rozpoczęła  Daria Zawiałow, śpiewając swój najnowszy utwór Nie dobiję się do Ciebie. Do najnowszego kawałka młodej artystki urządzono pokaz mody, w którym udział wzięli wszyscy uczestnicy siódmej edycji Top Model, w tym oczywiście trójka finalistów: Katarzyna Szklarczyk, Anna Markowska i Hubert Gromadzki. W jury tego wieczoru zasiadła oprócz Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki i Kasi Sokołowskiej... Anja Rubik! Finałowy odcinek Top Model 7 poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg.

Już na samym początku nie obyło się bez ogromnej dawki emocji. Finaliści Top Model 7, mogąc po raz pierwszy tego wieczoru zabrać głos, powiedzieli: „Dużo się zmieniło, ale nadal chcę pozostać tą skromną Anią, kochającą zwierzęta”, wyznała Anna Markowska. „Na początku było ciężko, ale szybko to pokonałem”, powiedział wzruszony Hubert Gromadzki. „To jest to, co kocham, to jest moja ścieżka życia”, odpowiedziała Kasia Szklarczyk.

Mieliśmy okazję podziwiać przedpremierowo kolekcję Roberta Kupisza, którą uczestnicy Top Model 7 zaprezentowali do piosenki Raj zespołu The Dumplings. Kolejno zaprezentowano kulisy sesji znanego miesięcznika dla kobiet, która odbyła się na Madagaskarze. 

Top Model 7: Kasia Szklarczyk wygrała kolejną edycję

Zwycięzcą Top Model 7 została.. Kasia Szklarczyk! To do niej trafił tytuł Top Model i 100 tysięcy złotych. Serdecznie gratulujemy! 

1/7
Top Model 7: Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
1/7

Obydwoje walczyli do samego końca!

2/7
Top Model 7: Kasia Szklarczyk
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
2/7

Kasia Szklarczyk podbiła serca widzów przede wszystkim swoją wytrwałością w dążeniu do celu i pozytywnym nastawieniem do życia.

3/7
Top Model 7: Kasia Szklarczyk
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
3/7

Do samego końca walczyła i... opłacało się! Kasia Szklarczyk zwyciężczynią Top Model 7.

4/7
Top Model 7: Kasia Szklarczyk
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
4/7

Co ciekawe, Marcin Tyszka uwierzył, że ma szansę wygrać program... niemal w przedostatnim odcinku!

5/7
Top Model 7: Hubert Gromadzki
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
5/7

W finale Top Model 7 Kasia Szklarczyk zmierzyła się z Hubertem Gromadzkim.

6/7
Top Model 7: Hubert Gromadzki
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
6/7

Mimo ogromnego talentu i przemiany, jaka w nim zaszła, nie udało mu się zwyciężyć programu. To jednak nie znaczy, że to koniec jego przygody ze światem mody! 

7/7
Top Model 7: Hubert Gromadzki
Copyright @Instagram @topmodelpolskatvn
7/7

Jesteśmy przekonani, że świetnie poradzi sobie w świecie mody, a Wy?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…