Tomasz Stockinger
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Stockinger trafił do szpitala

Jak czuje się aktor?

Redakcja VIVA! 10 lutego 2020 11:02
Tomasz Stockinger
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Stockinger ma problemy zdrowotne. Nie pojawił się na premierze filmu 365 dni, w którym wciela się w postać ojca głównej bohaterki. Okazuje się, że aktor trafił do szpitala. Co mu dolega? 

Tomasz Stockinger w szpitalu

Jak podaje dziennik Fakt, Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Aktor znany z serialu Klan nie chce zdradzać, co mu dolega. Priorytetem jest teraz dla niego powrót do pełni sił. Gwiazdor skupia się na poprawie swojego stanu zdrowia, a do tego niezbędny jest odpoczynek i spokój.

„Nie będę udzielał żadnych informacji, bo choruję i muszę odpoczywać w szpitalu”, wyznał w rozmowie z Faktem. O komentarz dziennikarze poprosili także jego syna.  Robert Stockinger powiedział: ,,Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia”.

Przez kłopoty ze zdrowiem, aktor jest zmuszony zawiesić swoje zobowiązania zawodowe. To dotyczy także serialu Klan. Produkcja postanowiła, że postać grana przez Tomasza Stockingera na pewien czas zniknie, by aktor mógł spokojnie zadbać o siebie. 

„Tomasz Stockinger od początku istnienia „Klanu” gra główną rolę w naszym serialu, tak więc każda jego nieobecność na planie siłą rzeczy musi wpłynąć na scenariusz. W związku z tym, że obecnie przebywa na badaniach lekarskich, grany przez niego Paweł Lubicz wyjedzie na ten czas za granicę”, zdradziła w rozmowie z Faktem Anna Wiejowska.

Mamy nadzieję, że Tomasz Stockinger szybko wróci do pełni sił  i wkrótce znów zobaczymy go w serialu! Życzymy dużo zdrowia. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.