Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017, 17/2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Malcolm otworzył się na temat związków: „Mam powodzenie i nie narzekam mimo..."

To nie wszystko, co zdradził syn Moniki Richardson

Rafał Kowalski 26 października 2021 12:50
Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017, 17/2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Monika Richardson i jej syn Tomasz mają wyjątkową relację, o której czasem opowiadają w mediach. Od niedawna dorastający nastolatek równie chętnie w pojedynkę komunikuje się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Podczas ostatniej gry w pytania i odpowiedzi, pojawił się temat miłości i powodzenia u dziewczyn…

Tomasz Malcolm o powodzeniu i związkach

Syn Moniki Richardson uznał, że to dobry moment na otworzenie się w tematach, o których jeszcze nie opowiadał. Poprosił więc w sieci o zadawanie pytań. Internauci byli ciekawi tego, jak początkującemu fotomodelowi układa się życie prywatne. Jedna z użytkowniczek aplikacji komplementowała urodę Tomasza i zapytała, czy chciałby się z nią poznać. Okazuje się, że nastolatek nie szuka przyjaźni czy miłości w sieci. „Mam naprawdę wystarczająco dużo znajomych. Ograniczam poznawanie ludzi przez internet. Jeśli jednak zobaczysz mnie gdzieś na ulicy, czy gdzieś prywatnie, możesz śmiało podejść”, odpisał.

Inna osoba dotknęła z kolei tematu akceptacji i lubienia siebie. „Mam bardzo dobrą samoocenę, dziewczyny mnie komplementują, mam powodzenie i nie narzekam na siebie mimo zespołu Aspergera, na który cierpię”, napisał pewny siebie 19-letni syn Moniki Richardson.

Sprawdź teżMonika Zamachowska ze łzami w oczach o chorobie syna. „Mam wyrzuty sumienia”

Tomasz Malcolm, VIVA! sierpień 2017, 17/2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Tomasz Malcolm wejdzie do show-biznesu? Gdzie teraz pracuje?

Kolejnym pytaniem, które padło w internetowej grze, dotyczyło Tańca z gwiazdami. Czy Tomek chciałby wziąć udział w programie? „To zależy, z kim bym tańczył”, wyznał tajemniczo…

Znacznie więcej o tym, czy kariera w mediach interesuje syna sławnej prezenterki, opowiedziała sama Monika Richardson. „Show-biznes go bardzo interesuje, ale na razie trzeba zarobić na benzynę i na życie, więc niech popracuje, a potem zobaczymy, co da się zrobić z show-biznesem”, tłumaczyła w niedawnej rozmowie z JastrzabPost. Obecnie Tomasz Malcolm jest handlowcem. Sprzedaje panele fotowoltaiczne. Jednocześnie od tygodnia jest studentem na kierunku biznes i marketing międzynarodowy.

Życzymy wiele powodzenia i w życiu zawodowym, i miłosnym. 

Zobacz też: Syn Moniki Zamachowskiej zdobył się na odważne wyznanie. Tomasz cierpiał na depresję

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017, 17/2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.