Tomasz Kot, premiera filmu "Wróg doskonały"
Fot. Niemiec/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Tomasza Kota idzie w ślady sławnego ojca! Blanka Kot zadebiutuje w dużej produkcji

14-latka zagra jedną z głównych ról w serialu Netfliksa

Olga Figaszewska 6 sierpnia 2021 13:10
Tomasz Kot, premiera filmu "Wróg doskonały"
Fot. Niemiec/AKPA

Kiedy Tomasz Kot pojawił się na premierze filmuWróg doskonały”, na czerwonym dywanie towarzyszyły mu najważniejsze kobiety w jego życie – ukochana żona Agnieszka i córka Blanka. Wtedy nastolatka po raz pierwszy pojawiła się u boku taty na wydarzeniu branżowym, ale świetnie odnalazła się przed obiektywami fotoreporterów. Po „debiucie” zastanawiano się, czy 14-latka pójdzie w ślady taty. Okazuje się, że... tak!

Tomasz Kot z żoną i córką na premierze filmu. Jak wygląda Blanka Kot?

Jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorów. Tomasz Kot ma na koncie wiele niesamowitych ról, ale przede wszystkim cieszy się ogromną sympatią fanów. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą – wraz z żoną Agnieszką wychowuje dwójkę pociech, córkę Blankę i syna Leona. Małżeństwo strzeże swojej prywatności, dlatego rzadko pokazują się z dziećmi w mediach, ale niedawno zrobili wyjątek.

Zobacz też: Największe wsparcie i miłość życia. Kim jest żona Tomasza Kota?

W czerwcu 14-letnia Blanka towarzyszyła mamie i tacie na premierze filmuWróg doskonały”, w którym Tomasz Kot zagrał jedną z głównych ról. Córka aktora świetnie odnalazła się na czerwonym dywanie – z uśmiechem pozowała do zdjęć z rodzicami i wydawało się, że czuje się w takim otoczeniu jak ryba w wodzie.

Tomasz Kot z córką Blanką na premierze filmu „Wróg doskonały”

tomasz kot z córką blanką, 2021
Fot. Niemiec/AKPA

Blanka Kot z mamą, Agnieszką Olczyk-Kot

Tomasz Kot, Blanka Kot, Agnieszka Kot,2021
Fot. Niemiec/AKPA

Kim jest córka Tomasza Kota?

O córce Tomasza Kota i Agnieszki Olczyk-Kot wiadomo niewiele – nastolatka ma konto na Instagramie, ale nie zamieszcza tam wielu zdjęć. Jednak to może się wkrótce zmienić, ponieważ Blanka otrzymała jedną z głównych ról w dużej produkcji, którą niedługo obejrzymy na platformie Netflix.

Pierwsze doświadczenia z branżą nastolatka ma już za sobą – w zeszłym roku zagrała epizodyczną rolę dubbingową w serialu „Ogarnij to” (dla Disney Channel). Teraz nadszedł czas na coś znacznie większego.

Blanka Kot wystąpi w polskim serialu „Wielka woda”, który przypomni, co działo się we Wrocławiu podczas wielkiej powodzi w 1997 roku. Wcieli się w postać Klary Marczak, córki jednego z głównych bohaterów. Na planie wspólpracuje między innymi z Anną Dymną, Jerzym Trelą czy Agnieszką Żulewską. 

Tomasz Kot, Blanka Kot, 2021
Fot. Niemiec/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.