Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska wrócili do siebie? Najnowsze doniesienia zelektryzowały fanów pary!

Konrad Szczęsny 14 stycznia 2018 09:00
Tomasz Karolak, Violetta Kołakowska, VIVA! lipiec 2010
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Miał być ślub, było jedno z największych rozstań w show-biznesie. Jednak wiele wskazuje na to, że relacja Tomasza Karolaka i Violetty Kołakowskiej znów się ociepliła: para coraz częściej widywana jest razem w miejscach publicznych. Czy w ich przypadku sprawdzi się przysłowie, że stara miłość nie rdzewieje?

Polecamy: Violetta Kołakowska po raz pierwszy o rozstaniu z Tomaszem Karolakiem: „To była nasza wspólna decyzja”

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska spędzają ze sobą coraz więcej czasu dzięki spektaklowi i dzieciom

Gdy w maju 2017 roku media obiegła informacja, że Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska  rozstali się, mało kto wierzył, że taki stan rzeczy potrwa długo. Okazało się jednak, że to nie chwilowy kryzys a dojrzała decyzja o zakończeniu związku, trwającego ponad dekadę. Potwierdziły to słowa byłej modelki, która zapewniła na łamach mediów, że podjęli ją oboje racjonalnie i świadomie. Powodem miał być m.in. inny mężczyzna, który pojawił się w życiu Violetty Kołakowskiej. Jednak już latem na salonach zaczęło mówić się, że gwiazdorska para znacznie się do siebie zbliżyła, m.in. za sprawą spektaklu w Teatrze Imka, w którym oboje występują. Jeśli dodać do tego dzielenie się opieką nad dwójką dzieci: 10-letnią Lenę i 4-letnim Leonem nic dziwnego, że coraz częściej mówi się o uczuciu, które na nowo między nimi zapłonęło.

Zobacz też: Violetta Kołakowska opublikowała na Instagramie zdjęcie syna, który towarzyszy jej w trakcie kąpieli! Prowokacja czy przełamywanie tabu?

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska wrócili do siebie?

Ostatnio coraz częściej fotoreporterom udaje się uwiecznić chwile, które Tomasz Karolak i Violetta Kołakowską spędzają razem: albo z dziećmi, albo tylko we dwoje. Co prawda są to dosyć prozaiczne sytuacje, takie jak wspólne zakupy, ale znajomi pary nie mają wątpliwości, że w ostatnich miesiącach bardzo się do siebie zbliżyli.

"Viola i Tomek zawsze będą rodziną, bo mają dwoje dzieci. Ale ich kontakty ostatnio faktycznie się ociepliły. W końcu grają też w sztuce "Byk Fernando" w Teatrze Imka i powoli zaczynają funkcjonować tak, jak przed zaręczynami. Spędzają razem mnóstwo czasu i dobrze czują się w swoim towarzystwie, ale do jakichkolwiek poważnych deklaracji jeszcze daleko", zapewnia znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy".

Czy Violetta Kołakowska da kolejną szansę Tomaszowi Karolakowi? Wiele na to wskazuje!

Zobacz także: Kolejne rozstania i powroty… Oto historia burzliwej miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.