Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

To on był pierwszym chłopakiem Aleksandry Kwaśniewskiej. Para debiutowała razem na salonach

Tak wyglądał pierwszy oficjalny związek córki byłego prezydenta 

Dorota Falkowska 24 listopada 2021 09:02
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Od dziewięciu lat Aleksandra Kwaśniewska tworzy szczęśliwy związek z muzykiem Kubą Badachem. Para pobrała się 22 września 2012 roku i od tego czasu uchodzi za jedną z najbardziej lubianych małżeństw w show-biznesie. Obecny małżonek dziennikarki nie jest jednak pierwszym mężczyzną, z którym widywano ją na salonach i ściankach. 

Kim był pierwszy "oficjalny" chłopak Aleksandry Kwaśniewskiej?

Jeszcze jako córka urzędującego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska spotykała się z Marcinem Szaniawskim. To on był pierwszym partnerem, z którym widywano ją publicznie. O ich związku było głośno w 2003 roku. Oboje byli wówczas studentami na Uniwersytecie Warszawskim; Aleksandra na wydziale psychologii, Marcin — dziennikarstwa. Ich drogi nie zeszły się jednak na uniwersyteckich korytarzach, a dopiero w Pałacu Prezydenckim, gdzie Marcin przyjechał ze swoim wujkiem, Wojciechem Gąssowskim. 

Od tamtej pory bardzo często widywano ich razem. Młoda para była na świeczniku mediów, które donosiły m.in. o ich podróżach do Kalifornii oraz o takich niuansach, jak to, że Szaniawski przyjeżdżał do Pałacu czerwoną mazdą, która należała do Jolanty Kwaśniewskiej. 

Kim był pierwszy chłopak Aleksandry Kwaśniewskiej?
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Zobacz też: Poznali się całkiem przypadkiem... Tak rozwijała się miłość Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Córka prezydenta nie kryła się ze swoim nowym związkiem i chętnie pokazywała światu nowego partnera. Młodzi pojawili się u boku pary prezydenckiej na turnieju tenisowym w Sopocie. Zachowały się ich wspólne zdjęcia z tego czasu:

Kim był pierwszy chłopak Aleksandry Kwaśniewskiej?
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Kim był pierwszy chłopak Aleksandry Kwaśniewskiej?
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Po pewnym czasie Aleksandra Kwaśniewska i Marcin Szaniawski zakończyli relację, ale zanim córka byłego prezydenta została żoną utalentowanego wokalisty, spotykała się przez kolejne trzy lata z Michałem Jaskulskim. Po tej relacji związała się z Wojciechem Szuchnickim. 

Czytaj także: Jak wyglądało życie Aleksandry Kwaśniewskiej w Pałacu Prezydenckim?  "Gdy pierwszy raz tam weszłam, to się popłakałam"

Kim był pierwszy chłopak Aleksandry Kwaśniewskiej?
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.