Lanberry, finał muzycznego show TVP2 - RYTMY DWÓJKI, 2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA
O tym jest głośno

Lanberry jest zakochana! Wiadomo, kim jest ukochany trenerki z „The Voice of Poland”

Przed laty prawie został zwycięzcą muzycznego show

Marta Nawacka 21 listopada 2023 14:57
Lanberry, finał muzycznego show TVP2 - RYTMY DWÓJKI, 2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Jest utalentowaną wokalistką, a obecnie spełnia się również jako jedna z trenerek w popularnym muzycznym show „The Voice of Poland”. Choć na ogół Lanberry chroni swoją prywatność, to jakiś czas temu zdradziła, że... jest szczęśliwie zakochana! Teraz wyszło na jaw, kto jest ukochanym artystki. Przed laty on także brał udział we wspomnianej produkcji, a nawet niewiele brakowało, by zdobył pierwsze miejsce.

Lanberry: „The Voice of Poland”, życie prywatne, chłopak

To już druga edycja „The Voice od Poland”, w której Lanberry zasiada w fotelu trenera. Produkcja pojawiła się na antenie jesienią i, podobnie jak poprzednie, cieszy się sporą sympatią widzów. Piosenkarka i autorka tekstów swoją przygodę z muzycznym show rozpoczęła jednak dużo wcześniej. Po raz pierwszy wystąpiła w nim na scenie, jako uczestniczka, w 2013 roku, jednak nie udało jej się wtedy odnieść sukcesu. W tej samej edycji do finału przeszedł również Ernest Staniaszek, członek drużyny Marka Piekarczyka. Okazuje się, że niemal dekadę później to właśnie do niego serce Lanberry mocniej zabiło!

Ernest Staniaszek dotarł do samego finału w trzeciej edycji „The Voice of Poland”. Przegrał jednak z Mateuszem Ziółko, który ostatecznie wygrał show. „Grałem wcześniej w zadymionych knajpach, a ten program oglądały tysiące osób. Na co dzień byłem człowiekiem, który grał za przysłowiowy kufel z piwem w sali dla 40 osób. W programie spotykałem się z kamerami, wywiadami i artystami, których szanowałem i podziwiałem przez wiele lat. Wskazówek było mnóstwo. Najwięcej problemów sprawiało mi to, jak wypowiadać się przed kamerami”, wyznał w wywiadzie dla Onet Kultura.

Czytaj też: Poznały się za oceanem, połączyła je muzyka. Ewa Żmijewska i Shandy Casper tworzą duet na scenie i w miłości

Lanberry, Fryderyk Festiwal 2023 - Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, 2023 rok
Fot. Podlewski/AKPA

Lanberry, Fryderyk Festiwal 2023 - Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu, 2023 rok

Lanberry, finał muzycznego show TVP2 - RYTMY DWÓJKI, 2023 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Lanberry, finał muzycznego show TVP2 - RYTMY DWÓJKI, 2023 rok

Lanberry: chłopak. Kim jest Ernest Staniaszek?

Artystka już kilka miesięcy temu zdradziła, że jest zakochana. „Mam ochotę śpiewać o relacji ze sobą, o relacji z moim ukochanym. Oczywiście, na płycie, którą teraz tworzę, nie będę unikać tematów, które będą mnie w danej chwili palić, ale chciałabym, żeby była przesycona optymizmem. Jestem w takim życiowym momencie, że chcę się dzielić dobrą energią, jasną myślą”, zdradziła w rozmowie z wp.pl. Lanberry dodała również, że cieszy się szczęśliwą i zdrową relacją, która dodaje jej skrzydeł, a dzięki temu, że jej ukochany również zajmuje się muzyką, to doskonale się rozumieją i wspierają.

„To była totalnie przypadkowa historia. Co prawda, kojarzyliśmy się wcześniej, ale ten kontakt stał się znacznie bliższy dość nieoczekiwanie. Praktycznie od razu znaleźliśmy wspólny język. Do tego stopnia, że naprawdę czasami kończymy swoje zdania. To właśnie urok początkowego etapu związku. Związku, który się pięknie rozwija”, zwierzyła się w wywiadzie dla wp.pl. Okazuje się, że choć Lanberry i Ernest Staniaszek nie pojawiają się razem oficjalnie, to wcale nie kryją się ze swoją miłością. Artysta ma towarzyszyć swojej ukochanej w trakcie nagrań nowej edycji „The Voice of Poland”, a wokalistka ochoczo przedstawia go kolegom z programu. Według informatora Plejady, zakochani nie szczędzą sobie czułości.

A co wiemy o wybranku Lanberry? Ernest Staniaszek ma 34 lata i jest wokalistą, gitarzystą, harmonijkarzem, a także autorem muzyki i tekstów. Studiował realizację dźwięku na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Ma na swoim koncie występy z takimi zespołami, jak: Eleanor Krieger, Amnezja i Ultima. Co ciekawe, jest samoukiem, a śpiewać uczył się sam, słuchając jedynie swoich idoli. I choć nie zna nut, to sam tworzy muzykę. Zakochanym życzymy dużo miłości!  

Zobacz także: Córka Nataszy Urbańskiej idzie w jej ślady: "Uświadamiam ją, że show-biznes dużo oferuje, ale też dużo zabiera"

Ernest Staniaszek, 10. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie, 2014 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Ernest Staniaszek, 10. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie, 2014 rok

Ernest Staniaszek, sesja nagraniowa Ernesta Staniaszka z zespołem, 2015 rok
Fot. Gałązka/AKPA

Ernest Staniaszek, sesja nagraniowa Ernesta Staniaszka z zespołem, 2015 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.