Teresa Lipowska na planie programu Dzień Dobry TVN, 26.02.2020, Warszawa
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Z życia gwiazd

Teresa Lipowska za chwilę skończy 85 lat! Aktorka zdradziła, że ma tylko jedno marzenie

„Czuję, że jestem wciąż potrzebna”, dodaje z okazji jubileuszu pracy

Redakcja VIVA! 6 maja 2022 15:56
Teresa Lipowska na planie programu Dzień Dobry TVN, 26.02.2020, Warszawa
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Teresa Lipowska znana jest głównie z serialu M jak miłość. W produkcji TVP aktorka wciela się w postać Barbary Mostowiak. W tym roku kobieta skończy 85 lat, jednak mimo wieku, stara się ona zachęcać seniorów do aktywności fizycznej. Lipowska stwierdza, że ruch jest wskazany, aby utrzymać dobrą formę.

Teresa Lipowska pracuje bez przerwy, bo czuje się potrzebna

W tym roku aktora nie tylko kończy 85 lat, ale również będzie obchodzić 65. jubileusz pracy na scenie. Teresa Lipowska, w rozmowie dla Faktu, wyznaje: „Mam poczucie spełnienia, ponieważ ja przez te wszystkie lata nie miałam ani jednego wolnego dnia w pracy. Czuję, że jestem wciąż potrzebna oraz jestem bardzo aktywna”. Kobieta swoimi działaniami pokazuje, że wiek to tylko liczba. Udowadnia, że każdy może o siebie dbać, dobrze wyglądać oraz być sprawnym fizycznie. Teresa Lipowska mówi: „Jeśli chodzi o głowę, zupełnie nie czuję wieku, no niestety kości trochę trzeszczą. Przez całe życie byłam bardzo energiczna, no i do dziś mi trochę zostało”.

Czytaj też: Joanna Kurowska straciła bliską osobę: „Jakby ktoś wyrwał kawałek puzzla z krajobrazu życia”

Teresa Lipowska na planie programu Dzień Dobry TVN, 26.02.2020, Warszawa
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Teresa Lipowska na planie programu Dzień Dobry TVN, 26.02.2020, Warszawa

Sposób Teresy Lipowskiej na utrzymanie dobrej formy

Według aktorki najważniejszy jest dobry nastrój oraz podejście do życia: „Nawet kiedy jestem trochę chora bądź zmęczona przed kamerą zawsze jestem radosna, uśmiechnięta i optymistyczna” - opowiada w rozmowie z Faktem. Teresa Lipowska, która uwielbiana jest przez wielu widzów, wciąż przyciąga tłumy przed ekrany telewizorów. Fani są pod wrażeniem jej dobrze utrzymanej formy fizycznej. Kobieta postanowiła podzielić się jedną ze swoich tajemnic: „Trzeba po prostu o siebie dbać. Nie tak dawno wróciłam z sanatorium, więc pomoczyłam sobie kości w siarce, pogimnastykowałam się. Wszystkim seniorom polecam ruch, on jest najważniejszy. Wystarczy nawet godzinny spacer, a jak się nie chce to trzeba się zmusić do aktywności”, dodaje.

Na przypadające w tym roku 85 urodziny, Teresa Lipowska ma jedno życzenie: „Chciałabym dożyć tylu lat, ile Danusia Szaflarska i być tak aktywną do końca jak ona.”, podsumowuje w tej samej rozmowie. Pani Teresie życzymy wszystkiego dobrego!  

Zobacz także: Mika Urbaniak wygrała z chorobą alkoholową: „Teraz czuję się wolna, choć muszę być czujna"

Teresa Lipowska, Gala Wiktory 2021, 31.03.2022, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

Teresa Lipowska, Gala Wiktory 2021, 31.03.2022, Warszawa

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.