Teresa Lipowska
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Teresa Lipowska szczerze o odejściu z M jak miłość. Ogromne zmiany w rodzinie aktorki!

Pojawiły się niepokojące wieści...

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 16:25
Teresa Lipowska
Fot. East News

Serial M jak miłość bez Teresy Lipowskiej? Fanom produkcji ciężko sobie to wyobrazić. Mimo to do mediów co jakiś czas trafiają niepokojące informacje na temat dalszych losów aktorki. Czy niebawem będziemy mieli okazję oglądać nowe odcinki M jak miłość bez odtwórczyni roli Basi Mostowiak? Teresa Lipowska komentuje doniesienia w najnowszym wywiadzie.

M jak miłość bez Teresy Lipowskiej?

W serialu M jak miłość Teresa Lipowska gra od dwudziestu lat. Fani ekranowej Barbary Mostowiak mają okazję śledzić jej losy od pierwszego odcinka. Mimo to plotki o odejściu znakomitej aktorki z serialu co jakiś czas pojawiają się w mediach. Okazuje się, że ten rok jest przełomowy nie tylko dla serialowej Basi Mostowiak, ale także samej aktorki…

Okazuje się, że Teresa Lipowska faktycznie zakończyła pracę na planie M jak miłość. Ostatni raz zagrała scenę kilka tygodni temu, ale okazuje się, że to tylko ostatnia scena przed jej pójściem na urlop. W rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie, Teresa Lipowska rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat swojego odejścia z produkcji.

Przypomnijmy, że takie plotki pojawiły się już w ubiegłym roku. Wówczas martwiono się o zdrowie Teresy Lipowskiej. Aktorka zdementowała jednak fałszywe doniesienia, mówiąc wprost:  „To bzdury z tymi moimi chorobami! Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy, że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe!’’, powiedziała wówczas.

Tym razem jest podobnie. Aktorka mówi wprost, że długo czekała na urlop, to jednak nie znaczy, że jej przygoda z serialem dobiegła końca: „Skończyłam zdjęcia do "M jak miłość" i mogę sobie odpocząć”, mówi z ulgą. Dodaje jednak uspokajając fanów, że to tylko tymczasowa przerwa: „Nie jest prawdą, że odchodzę z serialu. Nigdy takich planów nie miałam, wręcz przeciwnie, chciałabym pracować jak najdłużej”, mówi w wywiadzie. Co ciekawe, krótki wypoczynek aktorki zapowiada się naprawdę obiecująco. Syn Teresy Lipowskiej rozpoczyna nowy etap w swoim życiu - Tomasz Zaliwski zostanie pilotem samolotów pasażerskim. Aktorka jest dumna ze swojego syna i nie ukrywa swojej radości. Pozostaje nam życzyć gwieździe udanego wypoczynku!  

Teresa Lipowska
Fot. TRICOLORS/East News

Poniżej: Teresa Lipowska z synem

Teresa Lipowska z synem, Marcin Zaliwski
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.