Teresa Lipowska
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Teresa Lipowska szczerze o odejściu z M jak miłość. Ogromne zmiany w rodzinie aktorki!

Pojawiły się niepokojące wieści...

Gabriela Czernecka 16 sierpnia 2020 16:25
Teresa Lipowska
Fot. East News

Serial M jak miłość bez Teresy Lipowskiej? Fanom produkcji ciężko sobie to wyobrazić. Mimo to do mediów co jakiś czas trafiają niepokojące informacje na temat dalszych losów aktorki. Czy niebawem będziemy mieli okazję oglądać nowe odcinki M jak miłość bez odtwórczyni roli Basi Mostowiak? Teresa Lipowska komentuje doniesienia w najnowszym wywiadzie.

M jak miłość bez Teresy Lipowskiej?

W serialu M jak miłość Teresa Lipowska gra od dwudziestu lat. Fani ekranowej Barbary Mostowiak mają okazję śledzić jej losy od pierwszego odcinka. Mimo to plotki o odejściu znakomitej aktorki z serialu co jakiś czas pojawiają się w mediach. Okazuje się, że ten rok jest przełomowy nie tylko dla serialowej Basi Mostowiak, ale także samej aktorki…

Okazuje się, że Teresa Lipowska faktycznie zakończyła pracę na planie M jak miłość. Ostatni raz zagrała scenę kilka tygodni temu, ale okazuje się, że to tylko ostatnia scena przed jej pójściem na urlop. W rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie, Teresa Lipowska rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat swojego odejścia z produkcji.

Przypomnijmy, że takie plotki pojawiły się już w ubiegłym roku. Wówczas martwiono się o zdrowie Teresy Lipowskiej. Aktorka zdementowała jednak fałszywe doniesienia, mówiąc wprost:  „To bzdury z tymi moimi chorobami! Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy, że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe!’’, powiedziała wówczas.

Tym razem jest podobnie. Aktorka mówi wprost, że długo czekała na urlop, to jednak nie znaczy, że jej przygoda z serialem dobiegła końca: „Skończyłam zdjęcia do "M jak miłość" i mogę sobie odpocząć”, mówi z ulgą. Dodaje jednak uspokajając fanów, że to tylko tymczasowa przerwa: „Nie jest prawdą, że odchodzę z serialu. Nigdy takich planów nie miałam, wręcz przeciwnie, chciałabym pracować jak najdłużej”, mówi w wywiadzie. Co ciekawe, krótki wypoczynek aktorki zapowiada się naprawdę obiecująco. Syn Teresy Lipowskiej rozpoczyna nowy etap w swoim życiu - Tomasz Zaliwski zostanie pilotem samolotów pasażerskim. Aktorka jest dumna ze swojego syna i nie ukrywa swojej radości. Pozostaje nam życzyć gwieździe udanego wypoczynku!  

Teresa Lipowska
Fot. TRICOLORS/East News

Poniżej: Teresa Lipowska z synem

Teresa Lipowska z synem, Marcin Zaliwski
Fot. AKPA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.