Teresa Lipowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Teresa Lipowska odejdzie z M jak miłość?

Aktorka stanowczo skomentowała ostatnie doniesienia

Olga Figaszewska 12 stycznia 2021 14:58
Teresa Lipowska
Fot. East News

Widzowie ją kochają! Ich serca Teresa Lipowska podbiła rolą Barbary Mostowiak w bijącym rekordy popularności serialu - M jak miłość. 83-latka wciela się w postać kochającej, opiekuńczej nestorki rodu, do której każdy może zwrócić się z prośbą o pomoc. Wielbiciele produkcji nie mogą sobie wyobrazić serialu bez Teresy Lipowskiej. Tymczasem, jak bumerang powracają plotki o tym, że aktorka odchodzi z serialu. Gwiazda M jak miłość postanowiła rozwiać te wątpliwości w jednej z ostatnich wypowiedzi. Co zdradziła? Już teraz wszystko stało się jasne.

Teresa Lipowska o odejściu z M jak miłość

Czy Teresa Lipowska zamierza pożegnać się z M jak miłość? ,,Wcześniej zagrałam wiele ról teatralnych, którymi mogłam się naprawdę pochwalić, i nie zostało to w ogóle zauważone", wyznała w jednym z wywiadów dla Rzeczpospolitej. Rzeczywiście, to głównie z rolą Barbary Mostowiak, w którą wciela się od 20 lat kojarzą ją widzowie.

Ale Teresa Lipowska nie myśli o zakończeniu współpracy. Wręcz przeciwnie! I chociaż plotki o odejściu aktorki z  serialu M jak miłość co jakiś czas pojawiają się w mediach, to gwiazda cierpliwie je dementuje. Teresa Lipowska zaznaczyła w jednym z ostatnich wywiadów, że jeśli kiedykolwiek podjęłaby taką decyzję, z pewnością poinformuje o tym sama.

„Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd, ni zowąd ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie ”, wyznała Teresa Lipowska w rozmowie z Kurier TV.

Aktorka chciałaby, żeby jej wątek był aktywny, urozmaicony. A tym samym stanie się jeszcze bardziej interesujący dla widzów.

„Zresztą teraz wszedł takowy z Józefem Modrym. Barbara zaczyna być bardziej aktywna. Nie tylko w kontaktach z rodziną, ale i w stosunku do znajomych i przyjaciół. Nie chcę, żeby jej rola to było tylko gotowanie, sprzątanie i dbanie o to, by upiec dobrą szarlotkę czy zrobić dobre pierogi. Chciałabym, żeby życie stawiało przed nią jakieś problemy, które mogłyby mnie poruszyć”, dodała gwiazda.

To wspaniała wiadomość dla fanów serialu. 

Teresa Lipowska na planie M jak miłość:

Teresa Lipowska, plan M jak miłość, 2018
Fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.