Kto ma szansę zdobyć Kryształową Kulę?

Gabriela Czernecka 13 września 2019 10:51

Przed nami 10. edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie. To jubileuszowa odsłona, więc producenci postarali się dobrać wyjątkowy skład, jeśli chodzi o gwiazdy na parkiecie. Czy to się udało? To już pozostawiamy ocenie widzów, a tymczasem przypomnijmy, że już za miesiąc na parkiecie Tańca z Gwiazdami zaprezentują się: Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Akop Szostak, Monika Miller, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Reni Jusis i Sandra Kubicka. Z kim zatańczą? Wśród ich tanecznych partnerów mamy kilka twarzy, które znamy z poprzednich edycji - pojawią się Jan Kliment, Rafał Maserak czy Janja Lesar. Nie zabrakło też nowych tancerzy, takich jak Michael Stetsyuk czy Adam Adamonis. Zobaczcie pełen skład uczestników Tańca z Gwiazdami! Jak myślicie, która para zdobędzie Kryształową Kulę?  

1/11
Taniec z Gwiazdami 10: Akop Szostak Sara Janicka
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
1/11

Taniec z Gwiazdami 10: Akop Szostak, zawodnik mieszanych sztuk walki i kulturysta, zatańczy z Sarą Janicką znanej z  8. edycji „You Can Dance”. W 2018 roku w parze z tancerzem Kamilem Kuroczko uczestniczyła w show „World of Dance”

2/11
Taniec z Gwiazdami 10:Sandra Kubicka i Adam Adamonis
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
2/11

Taniec z Gwiazdami 10: Sandra Kubicka, polska modelka robiąca karierę w Stanach Zjednoczonych, zatańczy z Adamem Adamonisem - choreografem, tancerzem, ale głównie aktorem znanym z serialu „Przyjaciółki”.

3/11
Taniec z Gwiazdami 10: Damian Kordas i Janja Lesar
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
3/11

Taniec z Gwiazdami 10: Damian Kordas, zwycięzca czwartej edycji MasterChefa, zatańczy z Janją Lesar, słoweńską tancerką, choreografką i trenerką tańca. W poprzednich edycjach Tańca z Gwiazdami podziwialiśmy ją w tańcu z Dawidem Kwiatkowskim czy Popkiem.

4/11
Taniec z Gwiazdami 10:Magda Bereda i Kamil Kuroczko
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
4/11

Taniec z Gwiazdami 10: Magda Bereda, influencerka, wokalistka, kompozytorka. Najpopularniejsza youtuberka wśród polskich piosenkarek, zatańczy z Kamilem Kuroczko, tancerzem, który partnerował gwiazdom w Tańcu z Gwiazdami Honoracie Skarbek, Sylwii Juszczak, Magdalenie Lamparskiej oraz Joannie Opoździe.

5/11
Taniec z Gwiazdami 10:Ola Kot i Tomasz Barański
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
5/11

Taniec z Gwiazdami 10: Ola Kot, finalistka konkursu Miss Polski i popularna prezenterka Radia ESKA i ESKA TV, zatańczy z Tomaszem Barańskim, tancerz zawodowy i choreograf, który w poprzedniej edycji tanecznego show wystąpił z Justyną Żyłą.

6/11
Taniec z Gwiazdami 10: Rafał Szatan i Lenka Klimentowa
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
6/11

Taniec z Gwiazdami 10: Rafał Szatan, aktor, wokalista, a prywatnie mąż Basi Kurdej-Szatan, zatańczy z Lenką Klimentową, tancerką i prywatnie żoną Janka Klimenta, w poprzedniej edycji TzG wystąpiła z Jakub Kucner. 

7/11
Taniec z Gwiazdami 10: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
7/11

Taniec z Gwiazdami 10: Barbara Kurdej-Szatan, aktorka i piosenkarka, zatańczy z Jackiem Jeschke, sześciokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim.

8/11
Taniec z Gwiazdami 10: Monika Miller i Jan Kliment
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
8/11

Taniec z Gwiazdami 10: Monika Miller, fotomodelka, celebrytka, wnuczka Leszka Millera, zatańczy z Janem Klimentem, czeskim tancerzem, który wygrał poprzednią edycję Tańca z Gwiazdami tańcząc z Joanną Mazur.

9/11
Taniec z Gwiazdami 10: Rafał Maserak i Joanna 'Ruda' Lazer
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
9/11

Taniec z Gwiazdami 10: Joanna 'Ruda' Lazer, wokalistka zespołu Red Lips, zatańczy z Rafałem Maserakiem, tancerzem, który w show uczył tańca m.in. Małgorzatę Foremniak, Olą Kwaśniewską, Julią Kamińską, Olgą Kalicką czy Tamarą Gonzales Pereą.

10/11
Taniec z Gwiazdami 10:Reni Jusis i Michael Stetsyuk
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
10/11

Taniec z Gwiazdami 10: Reni Jusis piosenkarka, autorka tekstów zatańczy z Miszą, czyli Michaelem Stetsyukiem, instruktor tańca, który zadebiutuje na parkiecie tanecznego show.

11/11
Taniec z gwiazdami, Adam Małczyk, Hanna Żudziewicz
Copyright @Instagram @tanieczgwiazdami
11/11

Taniec z Gwiazdami 10: Adam Małczyk, aktor kabaretowy, zatańczy z Hanną Żudziewicz, reprezentującą najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?