Poznajcie bliżej Magdę Beredę!

Gabriela Czernecka 27 lipca 2019 11:46

Magda Bereda uczestniczką 10. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Influencerka, wokalistka, kompozytorka. Najpopularniejsza youtuberka wśród polskich piosenkarek. O Kryształową Kulę powalczy m.in. z Barbarą Kurdej-Szatan i Moniką Miller. I ma spore szansę na to, by znaleźć się w finale! Poznajcie bliżej Magdę Beredę!

Magda Bereda w Tańcu z Gwiazdami

Oto kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami. Kim jest Magda Bereda? Urodziła się 11 kwietnia 1996 roku, a w internecie zaczęła działać mając piętnaście lat. Na początku publikowała covery popularnych hitów, zarówno zagranicznych artystów (Lukas Graham, Ed Sheeran, Adele), jak i polskich (Roksana Węgiel, Akcent, Sarsa).

Oprócz coverów Magda wykonuje też własne piosenki, takie jak Leć czy W Niepewności. Pierwszy własny utwór napisała, kiedy miała 14 lat. Niedawno podpisała kontrakt z Universal Music Polska i niektóre źródła podają, że jej pierwsza płyta pojawi się na rynku jeszcze w 2019 roku. Dziś Magda Bereda to piosenkarka, youtuberka, kompozytorka, influencerka.

Muzyka nie jest jej jedyną pasją. Magda Bereda w jednym ze swoich filmików przyznała, że uwielbia też montować filmy i podróżować. Czy Magda Bereda ma chłopaka? Wokalistka spotyka się z Luką, czyli  Łukaszem Górskim. Para poznała się kilka lat temu w czasie imprezy Meetup we Wrocławiu. W tej chwili Instagram Magdy Beredy obserwuje 645 tysięcy osób! Mówi się, że ma spore szanse na to, by znaleźć się w finale. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda!  

1/4
Magda Bereda w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @Instagram @magdabereda
1/4

Magda Bereda urodziła się 11 kwietnia 1996 roku, a w internecie zaczęła działać mając piętnaście lat.

2/4
Magda Bereda w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @Instagram @magdabereda
2/4

Muzyka nie jest jej jedyną pasją. Magda Bereda w jednym ze swoich filmików przyznała, że uwielbia też montować filmy i podróżować. 

3/4
Magda Bereda w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @Instagram @magdabereda
3/4

W tej chwili Instagram Magdy Beredy obserwuje 645 tysięcy osób! 

4/4
Magda Bereda w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @Instagram @magdabereda
4/4

Ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.