O NIEJ JEST GŁOŚNO

Najpopularniejsza youtuberka z polskich piosenkarek. Oto kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami!

Poznajcie bliżej Magdę Beredę!

Gabriela Czernecka 27 lipca 2019 11:46

Magda Bereda uczestniczką 10. edycji Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Influencerka, wokalistka, kompozytorka. Najpopularniejsza youtuberka wśród polskich piosenkarek. O Kryształową Kulę powalczy m.in. z Barbarą Kurdej-Szatan i Moniką Miller. I ma spore szansę na to, by znaleźć się w finale! Poznajcie bliżej Magdę Beredę!

Magda Bereda w Tańcu z Gwiazdami

Oto kolejna uczestniczka Tańca z Gwiazdami. Kim jest Magda Bereda? Urodziła się 11 kwietnia 1996 roku, a w internecie zaczęła działać mając piętnaście lat. Na początku publikowała covery popularnych hitów, zarówno zagranicznych artystów (Lukas Graham, Ed Sheeran, Adele), jak i polskich (Roksana Węgiel, Akcent, Sarsa).

Oprócz coverów Magda wykonuje też własne piosenki, takie jak Leć czy W Niepewności. Pierwszy własny utwór napisała, kiedy miała 14 lat. Niedawno podpisała kontrakt z Universal Music Polska i niektóre źródła podają, że jej pierwsza płyta pojawi się na rynku jeszcze w 2019 roku. Dziś Magda Bereda to piosenkarka, youtuberka, kompozytorka, influencerka.

Muzyka nie jest jej jedyną pasją. Magda Bereda w jednym ze swoich filmików przyznała, że uwielbia też montować filmy i podróżować. Czy Magda Bereda ma chłopaka? Wokalistka spotyka się z Luką, czyli  Łukaszem Górskim. Para poznała się kilka lat temu w czasie imprezy Meetup we Wrocławiu. W tej chwili Instagram Magdy Beredy obserwuje 645 tysięcy osób! Mówi się, że ma spore szanse na to, by znaleźć się w finale. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.