Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Z kim Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Konkurencja jest ogromna!

Olga Figaszewska 18 lipca 2019 12:51
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018, jamnik
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Fani gwiazdy są zachwyceni! To już pewne, że Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. Już jesienią zobaczymy ją na deskach show. Kto będzie jej tanecznym partnerem?

Barbara Kurdej-Szatan w Tańcu z gwiazdami: z kim zatańczy?

Barbara Kurdej-Szatan po odejściu z Telewizji Polskiej rozpoczęła współpracę z telewizją Polsat! Gwiazda już niedługo pojawi się w gronie gwiazd, które powalczą o Kryształową Kulę w ulubionym formacie stacji.

„Już się nie mogę doczekać to będzie najlepsza edycja w historii programu tyle lat czekania”, „Coś mi się wydaje, że może wygrać albo zajść bardzo wysoko :)”, „Już teraz trzymam kciuki”, komentują podekscytowani fani Tańca z gwiazdami.

Wszyscy zastanawiają się, z kim Barbara Kurdej-Szatan będzie doskonalić swoje taneczne umiejętności. Mówi się, że jest faworytką najnowszej edycji. Okazuje się, że Janowi Klimentowi bardzo zależy na tym, by to właśnie on mógł wystąpić z aktorką w parze. Podobno konkurencja jest ogromna dlatego artysta już zaczął wypytywać producentów o możliwość występów z Barbarą Kurdej-Szatan.

„Janek wygrał trzy poprzednie edycje programu i ma chrapkę na kontynuowanie tej passy. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Baśka to muzycznie uzdolniona bestia, z którą mógłby powalczyć o kolejną wygraną”, wyznał w rozmowie z Faktem znajomy tancerza.

„Chodzi mu nie tylko o zwycięstwo, ale też dobrą atmosferę na treningach. Jest bowiem pewien, że z tak fajną dziewczyną będzie mu się świetnie pracowało”, tłumaczył informator dziennika.

Jak Basia Kurdej-Szatan poradzi sobie na parkiecie? O tym już niebawem wszyscy się przekonamy! Trzymamy kciuki!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Selfie no filter !!! 💪🏻Czech dancer🇨🇿dancing in Warsaw🇵🇱😂👍🕺🏼

Post udostępniony przez Jan Kliment (@janekkliment)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…