Anna Cieślak, Natalia Jaroszewska, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wyglądała suknia ślubna Anny Cieślak! Wiadomo, kto ją zaprojektował

Aktorka postawiła na klasykę

Konrad Szczęsny 22 sierpnia 2021 11:02
Anna Cieślak, Natalia Jaroszewska, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Mimo ogromnego zainteresowania mediów, stronią od błysku fleszy. Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub w sobotę 21. sierpnia. Mimo że tego dnia towarzyszyła im cała plejada gwiazd, w sieci próżno szukać zdjęć, uwieczniających te wzruszające i bardzo osobiste chwile. Jednak dzięki relacji jednego z zaproszonych gości wiadomo, jak tego dnia wyglądała panna młoda. Postawiła na klasyczną, piękną suknię.

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka z dala od błysku fleszy

Wiadomość o tym, że dyrektor programowy TVN spotyka się z o 25 lat młodszą aktorką zelektryzowała media. Zakochani długo nie komentowali tych doniesień. Zrobił to dopiero Edward Miszczak w jednym z wywiadów. Nie zdradził jednak wówczas imienia wybranki.

„Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie”, zwierzył się w rozmowie z „Newsweekiem” we wrześniu 2020 roku.

Z kolei w innym wywiadzie nawiązał do śmierci Bronisława Cieślaka, legendarnego aktora „07 zgłoś się”, który odszedł w maju tego roku. Okazuje się, że zaakceptował związek Anny Cieślak i jej ukochanego.

„Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań. Pół roku temu spotkał mnie i Anię na rodzinnej imprezie, miło spędziliśmy czas w swoim towarzystwie”, podkreślił Edward Miszczak.

Zarówno zaręczyny pary, jak i szczegóły ślubu były utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Wiadomo jednak, że zakochani wzięli ślub w Krakowie w sobotę 21. sierpnia.

Wśród gości pojawiła się plejada gwiazd, w tym m.in. Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Kraśko, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem, Kamilem Kulą, Ewa Drzyzga, Marcin Prokop oraz Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. 

Jak tego dnia wyglądała panna młoda?

Czytaj także: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Są jedną z najbardziej tajemniczych par show-biznesu

Suknia ślubna Anny Cieślak. Kto ją zaprojektował?

Ceremonia odbyła się w Kolegiacie św. Anny w Krakowie. Rozpoczęła się o godzinie 17.00 i była pilnie strzeżona przez sztab ochroniarzy. Każdy z gości musiał również przejść teść na obecność koronawirusa – w ten sposób państwo młodzi zadbali o bezpieczeństwo zaproszonych. Państwo młodzi pod kościół podjechali tylnym wejściem.

Drzwi kolegiaty zostały zamknięte na klucz, nie było możliwości uczestnictwa w mszy osób postronnych. Po jej zakończeniu zaproszeni goście udali się do jednej z restauracji na krakowskim Kazimierzu. 

Jak wyglądała tego dnia Anna Cieślak? Wiemy to z dwóch zdjęć, zamieszczony na profilu na Instagramie przez Natalię Jaroszewską, która była jednym z zaproszonych gości i... projektantką sukni! Aktorka postawiła na klasykę: długą do ziemi, białą i prostą atłasową kreację, przywodzącą na myśli Złotą Erę Hollywood i stylizacje choćby Audrey Hepburn. Dzięki taliowaniu w pasie uwydatniła atuty panny młodej. Do tego Anna Cieślak dobrała perłowe kolczyki. Jeśli chodzi o fryzurę, to do klasycznego upięcia zdecydowała się przypiąć świeże, białe kwiaty - georginie. Wyglądała naprawdę zjawiskowo!

Według doniesień tabloidów, panna młoda na ten dzień miała przygotowane aż cztery kreacje! Wszystkie autorstwa Natalii Jaroszewskiej, z którą prywatnie się przyjaźni i jest stałym gościem na jej pokazach. Zdjęcia możesz zobaczyć poniżej.  

Czytaj także: Edward Miszczak: „Znam ludzi odważnych, ale tylko jednego, który nie bał się prawdy”

Anna Cieślak, Natalia Jaroszewska, ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Anna Cieślak i Natalia Jaroszewska na ślubie aktorki

 

Natalia Jaroszewska i zgromadzeni na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak goście
Fot. Instagram @natalia_jaroszewska

Natalia Jaroszewska i zgromadzeni na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak goście

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.