Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski
DZIECI GWIAZD

Tak dziś wygląda jedyny syn Jacka Borkowskiego. Jacek Junior ma już 19 lat

Uroda godna amanta kina!

Damian Brillowski 26 stycznia 2022 07:52
Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski jest ojcem trojga dzieci: Karoliny, Jacka Juniora i Magdy. Ostatnio sprawił fanom ogromną niespodziankę i pokazał im zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie syna. Po małym chłopcu nie ma już śladu. Teraz to dorosły, przystojny mężczyzna, który w tym roku świętuje 19 urodziny. Czym się zajmuje na co dzień? Zobacz, jak obecnie wygląda syn znanego gwiazdora. 

Jacek Borkowski: trzy śluby i trójka dzieci

Jacek Borkowski najbardziej jest znany z roli Piotra Rafalskiego z serialu „Klan”. W produkcji występuje od samego początku. W tym roku minie juz 25 lat od emisji pierwszego odcinka. Pomimo długiego stażu, aktor lubi grać swoją postać, gdyż scenarzyści na tyle ubarwiają fikcyjne życie Piotra, że aktor nie straszna nuda. Na brak sympatii ze strony widzów również nie może narzekać. Oczywiście serial to nie jedyne zajęcie aktora. Oprócz grania w telenoweli, występuje także w spektaklach oraz śpiewa, co udowodnił chociażby w programie muzycznym „Jak Oni śpiewają”. 

Prywatnie Jacek Borkowski był trzykrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Elżbietą Jasińską wziął ślub już na studiach. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Z drugą żoną Katarzyną doczekał się córki Karoliny. To małżeństwo z biegiem czasu również się rozpadło. Co ciekawe, Karolina poszła w ślady ojca i też zaczęła występować przed kamerą. Najbardziej jest znana z roli Agnieszki Walickiej z serialu „Na dobre i na złe”. 

Trzecią żoną gwiazdora okazała się Magdalena Gotowiecka. Para doczekała się dwójki wspaniałych dzieci: syna Jacka Juniora oraz córki Magdy. Niestety rodzinna sielanka nie trwało zbyt długo, bo los okrutnie zadrwił z całej rodziny. W 2016 roku żona aktora zmarła na białaczkę. Miała zaledwie 42 lata. Strata Magdaleny było dla bliskich ogromnym ciosem. Jacek Borkowski do dziś nie potrafi pogodzić się z odejściem małżonki. W najnowszym wywiadzie, zapytany przez dziennikarkę „Twojego Imperium”, czy czas zaleczył rany, odpowiedział: „Nie, są pęknięcia, których nie da się niczym ani zasypać, ani zaspawać. Tak to już jest”.

Czytaj także: „Nic nie wskazywało, że tak szybko odejdzie”. Jacek Borkowski o stracie kolejnej bliskiej osoby

jacek borkowski, magdalena Gotowiecka, Warszawa, 10.02.2009 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Jacek Borkowski i Magdalena Gotowiecka z dziećmi Jackiem Juniorem i Magdą, Warszawa, 10.02.2009 rok

jacek borkowski, magdalena Gotowiecka, Warszawa, 22.04.2013 rok
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jacek Borkowski i Magdalena Gotowiecka z dziećmi Jackiem Juniorem i Magdą, Warszawa, 22.04.2013 rok

Syn Jacka Borkowskiego zdał maturę i poszedł na studia 

Rok temu, gdy Jacek Junior przystępował do matury, jego ojciec był pełen obaw. W rozmowie z tabloidem „Fakt” wyznał, że przez pandemię koronawirusa jego syn był w szkole raptem 1,5 roku, co mogło znacząco wpłynąć na obniżenie poziomu jego wiedzy. 

„Martwię się o Jacka, który w tym roku zdaje maturę. W zasadzie on z tych 3 lat liceum w szkole był 1,5 roku. Sam jestem za tym, żeby nie puszczać dzieci, zwłaszcza młodzież, teraz do szkół, bo możliwość zarażenia się zwiększa. Cokolwiek jednak byśmy mówili, w świat wychodzi człowiek trochę niedouczony”, stwierdził aktor.

Na szczęście obawy ojca były bezzasadne. Młodzieniec uzyskał bardzo dobre wyniki z egzaminów maturalnych. Mając pewność zdanej matury chłopak złożył papiery na Akademię Teatralną. „Zdaje na Akademię Teatralną w Warszawie, ale nie Wydział Aktorski, tylko Wiedzy o Teatrze”, zdradził Jacek Borkowski w rozmowie z portalem Pomponik.pl. Co ciekawe, aktor sam ukończył wspomnianą uczelnię, a mimo to odradzał ją synowi. „To nie jest łatwa sytuacja. To trudny i niepewny zawód, zwłaszcza w tych czasach. Ostatecznie jednak on sam podejmie decyzję”, dodał. 

Czytaj także: Syn Jacka Borkowskiego wkracza do show-biznesu!

Jacek Borkowski, Viva! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski z dziećmi Jackiem Juniorem i Magdą, VIVA! lipiec 2016 rok

Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016, main topic
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski z dziećmi Jackiem Juniorem i Magdą, VIVA! lipiec 2016 rok

Jacek Borkowski pokazał dorosłego syna. Kim jest Jacek Junior?

Ostatnio Jacek Borkowski opublikował na swoim profilu na Instagramie najnowsze zdjęcie swojego jedynego syna Jacka. Trzeba przyznać, że chłopiec wyrósł na przystojnego mężczyznę. Z taką urodą ma wielkie szanse podbić polski rynek filmowy. 

„Junior i senior…”, podpisał fotografię ojciec.

„Ach, jak wyrósł! Taki wysoki i przystojny! Super”, skomentowała zdjęcie aktorka Laura Łącz. 

Młodzieniec podąża artystyczną drogą. Realizuje się zarówno jako aktor, jak i muzyk. Występował w Teatrze Maskarada w Radzyminie. Za jedną z ról dostał nagrodę dla najlepszego aktora. Nagrał też m.in. piosenkę „Chciałbym”. Jego utwory można znaleźć na platformie YouTube. „Kiedy byłem w jego wieku, wygrywałem już festiwale piosenki i czułem, że scena to moje miejsce ”, wyznał aktor w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Zobacz, jak obecnie wygląda jedyny syn Jacka Borkowskiego. Podobny do ojca? 

Czytaj także: Jacek Borkowski: „Ja lubię być ojcem. Gdyby tak nie było, nie miałbym dzieci po prostu”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?