Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Jacka Borkowskiego wkracza do show-biznesu!

17-latek idzie w ślady taty!

Olga Figaszewska 8 listopada 2020 11:48
Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski może być dumny ze swoich pociech. Najstarsza córka Karolina poszła w jego ślady. Teraz tą samą drogą zmierza syn aktora. Jacek Borkowski Junior ma już 17 lat i wkracza do show-biznesu. Nastolatek ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy!

Jacek Borkowski o pasji syna

Jacek Borkowski doczekał się trójki wspaniałych dzieci. Najstarsza córka aktora 37-letnia Karolina wybrała aktorstwo. Fani mogą ją kojarzyć m.in. z roli w Na dobre i na  złe. Owocami związku z drugiego małżeństwa są 14-letnia Magda i 17-letni Jacek Junior. Nastolatek podąża artystyczną ścieżką. Realizuje się jako aktor i rapuje! Jego utwory można znaleźć na kanale na YouTube.

Jacek Junior występował także w Teatrze Maskarada w Radzyminie. Został wyróżniony nagrodą dla najlepszego aktora.

Dumny tata podzielił się z fanami w mediach społecznościowych talentem syna. Jacek Borkowski pokazał najnowsze nagranie syna i klip do piosenki „Chciałbym”. W jednym z ostatnich wywiadów pokreślił, że bardzo cieszą go zainteresowania i pasje nastolatka. Jest dumny z tego jak się rozwija.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💣💣

Post udostępniony przez Jacek Borkowski (@jacekborkowski_)

„Kiedy byłem w jego wieku, wygrywałem już festiwale piosenki i czułem, że scena to moje miejsce ”, mówił aktor w rozmowie z Pomponikiem.

Jacek Borkowski cieszy się, że jego syn potrafi opisać swoje emocje i świat.

„Czy mają rację? To się okaże później. Nieważne, czy to jest głupie czy mądre, ważne, że taki młody człowiek wyraża swoje zdanie. Najgorzej jest, kiedy dziecko milczy, nie ma odwagi się odezwać albo izoluje od otoczenia - tego nie życzę żadnemu rodzicowi”, dodał aktor.

Jacek Junior przygotowuje się do matury. To jest teraz dla niego priorytetem . Czy zdecyduje się pójść na studia aktorskie? Na pewno będzie mógł liczyć na dobrą radę i wsparcie od taty.

Warto słuchać naszych dzieci, niczego nie można bagatelizować, trzeba w tym uczestniczyć, tak buduje się kontakt z dzieckiem teraz i na przyszłość”, zaznaczył Jacek Borkowski.

Życzymy kolejnych sukcesów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nachodzi lato

Post udostępniony przez Jacek Borkowski (@jacekborkowski_)

Jacek Borkowski z dziećmi: Jackiem i Magdą w sesji VIVY!. Zdjęcia zostały wykonane w 2016 roku: 

Jacek Borkowski
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski
Fot. Artur Wesołowski

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.