Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub, historia miłości
Fot. Instagram Magdy Gessler
HISTORIA MIŁOŚCI

Zaręczyli się na Majorce, wzięli ślub rok później. Tak kochają się Tadeusz Muller i Małgorzata Downar

Zanim się poznali, syn Magdy Gessler 13 lat był w innym związku...

Rafał Kowalski 27 czerwca 2022 11:59
Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub, historia miłości
Fot. Instagram Magdy Gessler

Miniony weekend był dla Taduesza Mullera wyjątkowy. Syn Magdaleny Gessler wziął ślub z Małgorzatą Downar. Uroczystość odbyła się w romantycznych warunkach i w gronie najbliższych im osób. Nie zabrakło wzruszeń, tańców do białego rana i dobrych życzeń. Para jest ze sobą dopiero niecałe dwa lata, ale czas ten pełen był momentów, które zapamiętają do końca życia…

Tadeusz Muller ogłosił rozstanie. Potem przedstawił nową partnerkę

Był wrzesień 2020 roku, gdy syn Magdy Gessler zaskoczył media informacją o rozstaniu z Blanką Zawadą. Para stanowiła silny duet ponad dekadę. „Po bardzo dobrym związku przyszła pora na zmianę. Rzeczywiście, rozstaliśmy się po 13 latach z Blanką, ale nadal utrzymujemy relacje zawodowe, mamy wspólne psy i dużo rzeczy, które musimy wspólnie prowadzić. Takie są zmiany”, wyznał miłośnik gotowania w rozmowie z JastrząbPost.

W tym samym wywiadzie restaurator przyznał, że nie jest samotny. Nie chciał jednak zdradzić więcej. Dziennikarzom udało się jednak dowiedzieć, że Tadeusz Muller zakochany jest w osobie związanej ze światem mody. Wkrótce para przybyła na premierę książki Orzechy i pestki autorstwa Lary Gessler, ale nie pozowali razem do zdjęć.

Musieliśmy poczekać do wiosny 2021 roku, by zakochani pokazali pierwsze wspólne fotografie. Ten moment dał potwierdzenie, że wybranką serca Tadeusza jest Małorzata Downar – lubiąca także posługiwać się imieniem Jagoda. Bizneswoman jest współzałożycielką agencji WeGrowth. Współpracowała z takimi markami jak Veclaim Jessiki Merceces czy La Manią Joanny Przetakiewicz.

Zobacz także: Magda Gessler wzięła ślub po 20 latach związku? „Obrączki nie nosi się bez powodu”

Małgorzata Downar i Tadeusz Muller: zaręczyny i ślub

Niewiele czasu potrzeba było, by syn Magdy Gessler pisał o ukochanej w sieci, jako o najwspanialszej osobie na świecie. Ich miłość w czerwcu zeszłego roku przypieczętowały zaręczyny.  Do wyjątkowej chwili doszło między zakochanymi na Majorce. Tadeusz Muller postarał się o wynajęcie łódki, zimnego szampana i zachód słońca, który dodał chwili oświadczyn dodatkowego uroku. Partnerka specjalisty od kreowania restauracji powiedziała oczywiście „Tak!”. Brylant robił wrażenie!

taduesz Muller, Małgorzata Downar, zaręczyny
Fot. Instagram Taduesza Mullera

W międzyczasie Magda Gessler wyjawiła mediom, że ma z narzeczoną syna wspaniały kontakt. Gwiazda TVN umiała też powiedzieć, jakiej drugiej połówki szukało jej dziecko. „Znalazł fantastyczną partnerkę. Bardzo odpowiedzialną. Zależało mu na takiej kobiecie z fantazją... i dużym biustem - tak, jak ja. […] Tadeusz jest szczęśliwie zakochany. Jagoda też. Patrzeć na nich to wielka przyjemność. (...) Tadek nigdy nie udaje, to chyba jest "to"”, opowiadała w duma mama w Dzień Dobry TVN.

W miniony weekend podczas ślubu pary obecna była nie tylko Magda Gessler, ale i Lara Gessler z mężem i córką, dziadek pana młodego – Mirosław Ikonowicz i całe grono przyjaciół nowożeńców. Ceremonia odbyła się na jednej z mazurskich łódek, a chwilę potem goście bawili się na weselu urządzonym w bliskim naturze stylu. Romantyczności dodawała żywa zieleń wybranych dekoracji, światełka i dekoracje w stylu boho.

Tadeusz Muller, Małgorzata Downar ślub wesele
Fot. Instagram

Na stole królowały – według pomysłu pana młodego – warzywa i wszystkie inne produkty, które nie zawierały mięsa. To nie przypadek, bo Tadeusz Muller wcześniej wprowadził takie menu do rodzinnego lokalu Słodki Słony. Ponadto prowadził w telewizji program, w którym opierał swoje przepisy jedynie na warzywach.

Młodej parze życzymy ogromu miłości!

CZYTAJ TAKŻE: Tadeusz Muller już po ślubie! Ukochanej Małgorzacie Downar powiedział tak na łodzi... Para wyglądała przepięknie

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.