Harry i Meghan rezygnują z królewskiego życia
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tabloid publikuje fragmenty pamiętnika księżnej Meghan: „Nie wiem, czy kocham Harry’ego...”

Padły też mocne słowa o księżnej Kate...

Gabriela Czernecka 28 maja 2020 14:48
Harry i Meghan rezygnują z królewskiego życia
Fot. Getty Images

Do sieci wyciekł dawny dziennik księżnej Meghan? Tak twierdzi brytyjski tabloid In Touch i publikuje fragmenty wpisów, które rzekomo miała poczynić przyszła księżna. Jeszcze kilka tygodni temu Daily Mail donosił, że Meghan chciałaby napisać książkę właśnie na podstawie swojego pamiętnika i notatek, które sporządzała przez ostatnie trzy lata. Czyżby media postanowiły ją ubiec? Poznajcie szczegóły.

Fragmenty pamiętnika księżnej Meghan 

Jeszcze zanim została księżną, Meghan Markle prowadziła dziennik, w którym zapisywała różne cytaty i przemyślenia. Część z nich, szczególnie te, które nie dotyczyły jej życia uczuciowego, trafiały na jej bloga. Strona The Tig miała charakter lifestylowy, a Meghan Markle pisała na niej o modowych inspiracjach, pokazywała zdjęcia z wakacji, opowiadała o dzieciństwie, ale także przeprowadzała wywiady ze znanymi osobami i dzieliła się z czytelnikami swoimi przemyśleniami na różne tematy. Blog zamknęła, jak tylko ujawniono jej związek z księciem - mówiono, że zrezygnowała z pisania dlatego, że nie miała już tyle wolnego czasu, ale oficjalnie wiadomo, że członkom rodziny królewskiej nie wypada mieć bloga czy konta na social mediach, w których ujawniają tak prywatne szczegóły ze swojego życia. 

Zamiast w sieci, Meghan zaczęła pisać zwykły pamiętnik. Niedawno Daily Mail donosił, że opisane w nim życie księżnej ma być materiałem na jej książkę. Dziś In Touch publikuje fragmenty prywatnego dziennika Meghan. Według tabloidu zapiski pochodzą z przełomu 2017-2018 roku i znalazły się tam już pierwsze spostrzeżenia przyszłej księżnej na temat członków rodziny Windsorów.

ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Fot. Getty Images

Jak pamiętnik Meghan trafił do brytyjskiego tabloidu? Nie wiadomo, ale to nie przeszkodziło dziennikarzom In Touch ujawnić kilku dość kontrowersyjnych cytatów: „Harry mnie kocha, ale czy ja kocham jego?”, brzmi jeden z nich. „Milczenie Kate jest takie przerażające. Przynajmniej Beatrice jest dla mnie miła”, cytuje tabloid słowa Meghan. „Książę Karol to okropny flirciarz”, czytamy trzeci.

Nie trudno zauważyć, że wyrwane z kontekstu brzmią nieco kontrowersyjnie, co więcej, tabloid zamieścił w artykule wzmiankę, że cytaty są tylko hipotetyczne. Meghan mogła więc je napisać, ale nie wiadomo czy to zrobiła... Wielu zastanawia się, na ile więc informacja o tym, że fragmenty pamiętnika Meghan ujrzały światło dzienne, jest prawdziwa, a na ile jest to kolejna próba zniszczenia wizerunku książęcej pary. Przypomnijmy, że Harry i Meghan niedawno pozwali cztery znane brytyjskie magazyny. Jednym z powodów są rzekome ataki hakerów, którzy mieli skupić się na przechwytywaniu wiadomości z poczty głosowej księcia. Szczegóły sprawy ujawniła stacja BBC, w odniesieniu do służby prasowej Pałacu Buckingham. Mówi się także, że w ten sposób para chce zaprzestać publikowania fałszywych informacji na swój temat. Sprawy sądowe wciąż są w toku.  

ulubione_marki_bizuterii_ksieznej_Meghan
Fot. Getty Images

Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

In Touch Meghan Markle pamiętnik

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.