Pamela Anderson, po raz szósty wyszła za mąż
Fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot.
O TYM SIĘ MÓWI

Pamela Anderson po raz szósty wyszła za mąż! 

Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 28 stycznia 2021 11:56
Pamela Anderson, po raz szósty wyszła za mąż
Fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot.

Pamela Anderson potrafi zaskakiwać. Aktorka po raz kolejny wzięła ślub! Gwiazda Słonecznego patrolu rok temu wyszła za Jona Petersa. Ale para rozstała się po zaledwie... 12 dniach! Teraz Pamela Anderson znów odnalazła miłość. Kim jest mąż gwiazdy?

Pamela Anderson po raz szósty wyszła za mąż. Kim jest jej ukochany?

Okazuje się, że Pamela Anderson ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem aktorki jest jej ochroniarz, Dan Hayhurst. Podobno znają się od dwóch lat, ale to dzięki pandemii odkryli, jak wiele ich łączy. Czas izolacji bardziej ich do siebie zbliżył.

Jak wyznała główna zainteresowana, uroczystość odbyła się w po koniec ubiegłego roku w Wigilię Bożego Narodzenia.

Miejsce nie było przypadkowe, bowiem gwiazda Słonecznego patrolu przyrzekała ukochanemu miłość na terenie posiadłości na wyspie Vancouver. W tym wyjątkowym dniu zabrakło przy nich najbliższej rodziny i przyjaciół.

„Jestem tu, gdzie powinnam być - w objęciach mężczyzny, który prawdziwie mnie kocha. Wzięliśmy ślub na terenie, który odkupiłam od moich dziadków 25 lat temu. To tutaj pobrali się moi rodzice. Oni nadal są razem. Czuję, że teraz wszystko wróciło do normy ”, mówiła w rozmowie z Daily Mail.

Na łamach magazynu pojawiło się także romantyczne zdjęcie zakochanych.

Pamela wyglądała zjawiskowo w klasycznej sukni z długim welonem.

Pamela Anderson, 2019
Fot. GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?