Pamela Anderson, po raz szósty wyszła za mąż
Fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot.
O TYM SIĘ MÓWI

Pamela Anderson po raz szósty wyszła za mąż! 

Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 28 stycznia 2021 11:56
Pamela Anderson, po raz szósty wyszła za mąż
Fot. Mary Evans/AF Archive/Graham Whitby Boot.

Pamela Anderson potrafi zaskakiwać. Aktorka po raz kolejny wzięła ślub! Gwiazda Słonecznego patrolu rok temu wyszła za Jona Petersa. Ale para rozstała się po zaledwie... 12 dniach! Teraz Pamela Anderson znów odnalazła miłość. Kim jest mąż gwiazdy?

Pamela Anderson po raz szósty wyszła za mąż. Kim jest jej ukochany?

Okazuje się, że Pamela Anderson ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem aktorki jest jej ochroniarz, Dan Hayhurst. Podobno znają się od dwóch lat, ale to dzięki pandemii odkryli, jak wiele ich łączy. Czas izolacji bardziej ich do siebie zbliżył.

Jak wyznała główna zainteresowana, uroczystość odbyła się w po koniec ubiegłego roku w Wigilię Bożego Narodzenia.

Miejsce nie było przypadkowe, bowiem gwiazda Słonecznego patrolu przyrzekała ukochanemu miłość na terenie posiadłości na wyspie Vancouver. W tym wyjątkowym dniu zabrakło przy nich najbliższej rodziny i przyjaciół.

„Jestem tu, gdzie powinnam być - w objęciach mężczyzny, który prawdziwie mnie kocha. Wzięliśmy ślub na terenie, który odkupiłam od moich dziadków 25 lat temu. To tutaj pobrali się moi rodzice. Oni nadal są razem. Czuję, że teraz wszystko wróciło do normy ”, mówiła w rozmowie z Daily Mail.

Na łamach magazynu pojawiło się także romantyczne zdjęcie zakochanych.

Pamela wyglądała zjawiskowo w klasycznej sukni z długim welonem.

Pamela Anderson, 2019
Fot. GEOFFROY VAN DER HASSELT/AFP/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?