Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski
Fot. Instagram @martyna.world
O NICH SIĘ MÓWI

Znamy szczegóły ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego!

Gdzie się odbył? I kto zaprojektował suknię dla panny młodej?

Konrad Szczęsny 17 października 2020 12:39
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski, Przemek Kossakowski
Fot. Instagram @martyna.world

Gdzie odbył się ślub pary, a gdzie wesele? „Fakt” ujawnił pierwsze szczegóły uroczystości z udziałem Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiej. Jak na nietuzinkową parę przystało, zarówno przysięga, jak i przyjęcie weselne miały niecodzienny charakter... Wiadomo również, kto zaprojektował suknię ślubną dla panny młodej!

Ślub w cementowni, wesele w stodole. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski powiedzieli sobie „tak”

O zaręczynach poinformowali w sierpniu, ale miały one miejsce na początku 2019 roku. Mało kto spodziewał się jednak, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tak szybko zdecydują się sformalizować związek. Dziennikarz w piątek 16 października wieczorem opublikował na swoich profilach w mediach społecznościowych wymowną fotografię. Gwiazda TVN pozuje na niej w białej sukni z welonem, on zaś w garniturze w kratę. Dumnie prezentują obrączki.

„Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze”, podpisał je.

Na Instastories Przemek Kossakowski zamieścił później filmik, dokumentujący ich pierwszy taniec do piosenki P!nk „Try” z niezwykle wzruszającym i pięknem tekstem. W oczach młodej pary widać było łzy szczęścia.

Teraz dziennik „Fakt” ujawnił kulisy uroczystości. Jak na nietuzinkową parę przystało, także okoliczności, w których złożyli przysięgę, były niecodzienne...

„Ceremonia i weselisko odbyły się w klimatycznym miejscu pod Warszawą. Na ten wyjątkowy dzień zakochani wybrali teren gdzie kiedyś znajdowała się cementownia i stadnina koni, dziś przekształcone w nastrojowy i nietuzinkowy dom weselny”, czytamy.

Jak ustalił natomiast portal Pudelek, wydarzenie odbyło się w „Cichej 23”, klimatycznej przestrzeni eventowej w Markach pod Warszawą. Miejsce to doskonale znane jest fanom Maffashion. To właśnie tam wyprawiła swoje sekretne baby shower. Przestrzeń ta jest naprawdę wyjątkowa. Kompleks usytuowany został w lesie, zaś goście mogą korzystać m.in. ze stajni, tarasu, strefy chillout i pięknego ogrodu, w którym istnieje możliwość zorganizowania plenerowego ślubu. To właśnie w „Cichej 23” Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Kto zaprojektował suknię ślubną dla Martyny Wojciechowskiej?

Także ta informacja ujrzała już światło dziennie. Okazuje się, że podróżniczka i dziennikarka zaufała uznanej w świecie gwiazd projektantce Violi Piekut. Na co dzień współpracuje ona m.in. z Sylwią Grzeszczak. Suknia była prosta i skromna, ale efektowna. Sięgała do ziemi, miała głęboki dekolt, była przewiązana w pasie kawałkiem materiału, zaś dopasowany do niej został bardzo długi welon.

Po złożeniu przysięgi odbyło się wesele, które trwało do białego rana. Także ono zostało zorganizowane w bardzo oryginalnym miejscu i na wzór staropolski.

„Po przysiędze para młoda i goście bawili się w odnowionej stodole, której ceglane ściany oplatały setki bluszczy, a ciepła dodawały lampiony i klimatyczne żyrandole. Również ogród na zewnątrz był przystrojony girlandami i nastrojowymi światełkami”, opisuje tabloid.

Zakochanym życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  

Zdjęcia ze ślubu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak. Powiedzieliśmy sobie TAK. M. #miloscwczasachzarazy 📸 @martawojtal

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Poniżej pierwszy taniec pary do utworu „Try” P!nk:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.