WSPOMNIENIE

Synowa Kory pokazała wzruszające zdjęcie babci z wnuczkiem! 

Artystka odeszła 28 lipca...

VIVA! 2 sierpnia 2018 21:25
Kora Jackowska, VIVA!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Dokładnie sześć dni temu pożegnała się z nami Kora. Wielka artystka, legenda polskiej sceny muzycznej odeszła niespodziewanie w sobotę nad ranem. Umarła w otoczeniu najbliższych w swoim ukochanym domu na Roztoczu. Olga Jackowska pozostawiła męża, synów, wnuki, przyjaciół...

Śmierć Kory: zdjęcie artystki z wnukiem

Artystka od 5 lat chorowała na raka. W chorobie wspierała ją najbliższa rodzina, przyjaciela, a także fani „Ikona wolności. Zawsze bezkompromisowa w dążeniu do prawdy (...) Na końcowej drodze towarzyszyła jej rodzina, przyjaciele i wiele oddanych osób. W tę długą walkę zaangażowanych było wiele najlepszych szpitali, lekarzy, pielęgniarek i opiekunów, za co im z całego serca dziękujemy. Kora dawała ludziom miłość i otoczona była miłością. Zawsze będziemy ją kochać”, o śmierci Kory poinformował mąż artystki Kamil Sipowicz. 

Mało kto wie, że 67-latka miała dwóch synów i była babcią. Jej synowa Katarzyna Zielonka pokazała wzruszające zdjęcie na swoim Instagramie żegnając teściową. „Rodzina, wnuk, babcia, na zawsze”, podpisała fotografię Zielonka. Dodała, że dokładnie taką chce ją pamiętać. 

Pogrzeb artystki odbędzie się w najbliższą środę 8 sierpnia o godz. 11. Kora zostanie pochowana na Powązkach.  

 

 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!