Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Synek Agustina Egurroli ma już dziewięć miesięcy. Dumny tata pokazał nowe zdjęcia Oscara

Jak zmieniał się chłopiec?

Rafał Kowalski 5 grudnia 2021 16:56
Agustin Egurrola sesja ciążowa żony
Fot. Kurnikowski AKPA

Córka Carmen z poprzedniego związku i synek Oscar z obecnego małżeństwo – to dwa największe skarby Agustina Egurroli. Na początku marca słynny choreograf znów został tatą. Od tej pory wiele nowych osób obserwuje jego profile w mediach społecznościowych, by podpatrzeć, jakim jest ojcem. Zobaczcie, jak zmieniał się przez ten rok mały Oscar.

Agustin Egurrola o synu

Był siódmy dzień marca, chwila po 2:00 w nocy, gdy w jednym z warszawskich szpitali na świat przyszedł kolejny potomek Agustina Egurroli. „Oto i on. Mama spisała się na medal. Ale tata też był dzielny. Czekamy na Wasze gratulacje, bo co jak co, ale niezły kocur z tego Oscara”, pisał na Instagramie szczęśliwy tata. Oscar to owoc związku ulubieńca widzów z tajemniczą Dianą.

Chwilę później słynny choreograf i gwiazdor TVP opowiedział jednemu z portali o tym, jak ponownie odnajduje się w roli taty. „Na początku było trudno, ale teraz jest naprawdę cudownie. To jest najpiękniejszy czas w moim życiu, Oscar daje dużo radości, dużo siły do działania. Jestem bardzo szczęśliwy”, opowiadał portalowi JastrząbPost.

Pierwsze zdjęcia Oscara Egurroli

Kilka słów powiedział też dla VIVY.pl. „Każdego dnia wstaję rano i czuję, że ono ma sens. Oscar daje mi i mojej żonie Dianie mnóstwo radości. Jesteśmy w nim coraz bardziej zakochani. Ciągle wpatruję się w niego i zastanawiam się, kim zostanie w przyszłości”, zdradził w rozmowie z nami.

SPRAWDŹ TEŻ: Tak wyglądają synowie Britney Spears! Zobaczcie, jak bardzo się zmienili

Nowe zdjęcie syna Agustina Egurroli

Kilka godzin temu na Instagramie jurora You Can Dance pojawiło się nowe zdjęcie Oscara. Uroczy chłopiec siedzi na nim na kolanach sławnego ojca. Wielki uśmiech podziałała rozbrajająco na internautów, którzy pozostawili pod postem mnóstwo miłych słów i emotikon.

Podejrzewamy, że najmłodszy członek rodziny jest traktowany po… królewsku! Tak przynajmniej sugeruje zabawny podpis umieszczony przez Agustina: „Rośnie jak na drożdżach. Egurrola VI”, napisał.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Oscara. Życzymy jemu i rodzicom jak najwięcej wspólnych chwil pełnych miłości. 

CZYTAJ TEŻCórka Paula Walkera, Meadow Walker, ma już 23 lata. Jak teraz wygląda?

Carmen z bratem, listopad 2021

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.