Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, skończyła 21 lat! Jak teraz wygląda?

„Zawsze byłem z ciebie dumny”, napisał Vin Diesel

Ksenia Krasko 5 listopada 2019 16:49
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Córka Paula Walkera – Meadow Rain Walker – świętowała wczoraj 21. urodziny! Dziewczyna rzadko aktualizuje profile w mediach społecznościowych, ale czasami dzieli się z fanami pięknymi zdjęciami. W komentarzach nie brakuje opinii, że śliczna Meadow jest kopią swojego ojca.

Jak teraz wygląda córka Paula Walkera?

21-latka zdecydowanie nie szuka sławy na portalach społecznościowych. Rzadko aktualizuje posty na swoim Instagramie, ale jeśli publikuje nowe zdjęcia, nie pozostają bez uwagi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Nastolatka może liczyć na wsparcie serdecznego przyjaciela swego zmarłego ojca. Vin Diesel złożył jej osobiste, bardzo ciepłe życzenia. „Mógłbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z osoby, którą się stajesz... Ale prawda jest taka, że zawsze byłem z ciebie dumny”, napisał aktor na swoim Instagramie.

Wszystkiego najlepszego Meadow! Wiem, że to twoje 21. urodziny i bawisz się w Japonii, ale rodzina ma dla ciebie tort, który czeka, aż wrócisz do domu, więc pospiesz się. Kocham cię dzieciaku. Wujek Vin”, dodał gwiazdor filmów z serii Szybcy i wściekli.

Paul Walker, gwiazda serii filmów Szybcy i wściekli, zginął w 2013 roku w wypadku samochodowym. Dwa lata później Meadow Walker pozwała Porsche, ponieważ tym autem poruszał się wtedy jej ojciec. Dziewczyna oskarżyła koncern o niesprawne pasy bezpieczeństwa w samochodzie aktora, sugerując, że właśnie z tego powodu nie mógł wydostać się z płonącego pojazdu – wyniki autopsji wykazały, że bezpośrednią przyczyną śmierci Walkera nie były obrażenia w wyniku wypadku, ale spalenie ciała po eksplozji. Po dwuletniej walce poszła na ugodę i wycofała zarzuty.

Meadow przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią ojca. W 2015 roku, jak tylko pojawiła się na Instagramie, postanowiła podzielić się wzruszającym wyznaniem. „Myśląc o moim ojcu, przyłapałam się na tym, że przypominam sobie jego pasje: jego miłość do oceanów, zaangażowanie w ratowanie zwierząt, chęć pomocy ludziom i spontaniczną dobroć”. Właśnie wtedy, w dzień urodzin Paula Walkera, ogłosiła, że założyła fundację jego imienia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.