Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, ma już 23 lata. Jak teraz wygląda?

Osiem lat temu straciła tatę w wypadku samochodowym

Ksenia Krasko 30 listopada 2021 21:09
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Córka Paula Walkera, Meadow Rain Walker, w listopadzie skończyła 22 lata. Na początku stroniła od portali społecznościowych, ale od jakiegoś czasu udostępnia więcej zdjęć, również tych z prywatnego archiwum. Dzięki temu dowiedzieliśmy, że Meadow może liczyć na wsparcie serdecznego przyjaciela swojego zmarłego ojca... Do wiadomości publicznej przedostało się też kilka tygodni temu, że młoda Amerykanka wzięła ślub!

Jak teraz wygląda córka Paula Walkera? Jej oparciem jest Vin Diesel

23-latka, która straciła ojca dokładnie osiem lat temu, zdecydowanie nie szuka sławy na portalach społecznościowych, ale ostatnio coraz częściej aktualizuje posty na swoim Instagramie. Zobaczcie, jak teraz wygląda! Komentujący nie mają wątpliwości, że śliczna Meadow jest kopią swojego ojca.

Na co dzień wsparcie Meadow dają przyjaciele, rodzina, ale i najlepszy kumpel jej taty - Vin Diesel. Gwiazda serii filmów Szybcy i Wściekli wielokrotnie pisał o 23-latce w pięknych słowach. „Mógłbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z osoby, którą się stajesz... Ale prawda jest taka, że zawsze byłem z ciebie dumny”, napisał Vin Diesiel na swoim Instagramie, świętując rok temu jej urodziny. „Kocham cię dzieciaku”, dodał. Od wielu lat aktor opiekuje się córką zmarłego przyjaciela i jest jej największym wsparciem.

Vin Diesel był też osobą, która w październiku poprowadziła córkę Paula Walkera do ołtarza. Wzruszający moment został zarejestrowany i opublikowany.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

family, forever

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Córka zmarłego tragicznie 8 lat temu gwiazdora wyszła za mąż za z początkującego aktora Louise'a Thornton-Allana.

CZYTAJ TEŻCórka Paula Walkera wzięła ślub! Zobacz dużo zdjęć

Paul Walker - kim był? Zginął 8 lat temu

Paul Walker, gwiazda serii filmów Szybcy i wściekli, zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym. Dwa lata później Meadow Walker pozwała Porsche, ponieważ tym autem poruszał się wtedy jej ojciec. Dziewczyna oskarżyła koncern o niesprawne pasy bezpieczeństwa w samochodzie aktora, sugerując, że właśnie z tego powodu nie mógł wydostać się z płonącego pojazdu. Wyniki autopsji wykazały jednak, że bezpośrednią przyczyną śmierci Walkera nie były obrażenia w wyniku wypadku, ale spalenie ciała po eksplozji. Po dwuletniej walce poszła na ugodę i wycofała zarzuty.

Meadow przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią ojca. W 2015 roku, jak tylko pojawiła się na Instagramie, postanowiła podzielić się wzruszającym wyznaniem. „Myśląc o moim ojcu, przyłapałam się na tym, że przypominam sobie jego pasje: jego miłość do oceanów, zaangażowanie w ratowanie zwierząt, chęć pomocy ludziom i spontaniczną dobroć”. Właśnie wtedy, w dzień urodzin Paula Walkera, ogłosiła, że założyła fundację jego imienia. Od tego czasu częściej udostępnia fanom archiwalne zdjęcia z ojcem.

W najnowszym poście sprzed kilku godzin 23-letnia córka Paula Walkera apelowała do jego wielbicieli, by wsparli akcję charytatywną, z której dochód dostanie przeznaczony na poprawianie życia potrzebującym oraz ratowanie Ziemi. „Aby uhonorować dziedzictwo mojego taty, mamy nadzieję, że dołączysz do nas, aby czynić dobro”, czytamy pod prośbą o zakup limitowanych kubków.

SPRAWDŹ TEŻ: Ostatnie dni Paula Walkera... Czy dało się uniknąć katastrofy? Zginął zbyt młodo, robiąc to, co kochał.

Czy Meadow jest podobna do taty? Zobaczcie więcej fotografii, w tym tę, na której 23-latka zdobi okładkę koreańskiego Vogue'a. To duży sukces! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.