Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, zachwyca urodą na najnowszych zdjęciach!

Podobna do ojca?

Ksenia Krasko 18 lipca 2019 07:59
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Córka Paula Walkera – Meadow Rain Walker – ma już 20 lat! Dziewczyna rzadko aktualizuje profile w mediach społecznościowych, ale ostatnio postanowiła wrócić na Instagram i podzieliła się z fanami pięknymi zdjęciami. W komentarzach nie brakuje opinii, że śliczna Meadow jest kopią swojego ojca!

Jak teraz wygląda córka Paula Walkera?

Paul Walker, gwiazda serii filmów Szybcy i wściekli, zginął w 2013 roku w wypadku samochodowym. Dwa lata później Meadow Walker pozwała Porsche, ponieważ tym autem poruszał się wtedy jej ojciec. Dziewczyna oskarżyła koncern o niesprawne pasy bezpieczeństwa w samochodzie aktora, sugerując, że właśnie z tego powodu nie mógł wydostać się z płonącego pojazdu – wyniki autopsji wykazały, że bezpośrednią przyczyną śmierci Walkera nie były obrażenia w wyniku wypadku, ale spalenie ciała po eksplozji. Po dwuletniej walce poszła na ugodę i wycofała zarzuty.

20-latka zdecydowanie nie szuka sławy na portalach społecznościowych. Rzadko aktualizuje posty na swoim Instagramie, ale jeśli publikuje nowe zdjęcia, nie pozostają bez uwagi. Ostatnio postanowiła się uaktywnić i podzieliła się z wielbicielami wynikiem pięknej sesji zdjęciowej! Jak teraz wygląda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Meadow przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią ojca. W 2015 roku, jak tylko pojawiła się na Instagramie, postanowiła podzielić się wzruszającym wyznaniem. „Myśląc o moim ojcu, przyłapałam się na tym, że przypominam sobie jego pasje: jego miłość do oceanów, zaangażowanie w ratowanie zwierząt, chęć pomocy ludziom i spontaniczną dobroć”. Właśnie wtedy, w dzień urodzin Paula Walkera, ogłosiła, że założyła fundację jego imienia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Paul Walker za wcześnie umarł
Fot. ONS

Wideo

Widoki zapierające dech i wycieczka śladami „Gry o Tron”, czyli #PricelessCroatia  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.