Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, ma już 21 lat! Jak teraz wygląda?

Przypomina sławnego ojca?

Ksenia Krasko 4 lipca 2020 07:49
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Córka Paula Walkera, Meadow Rain Walker, w listopadzie skończyła 21 lat. Na początku stroniła od portali społecznościowych, ale od jakiegoś czasu udostępnia więcej zdjęć, również tych z prywatnego archiwum. Dzięki temu dowiedzieliśmy, że Meadow może liczyć na wsparcie serdecznego przyjaciela swojego zmarłego ojca...

Jak teraz wygląda córka Paula Walkera?

21-latka zdecydowanie nie szuka sławy na portalach społecznościowych, ale ostatnio coraz częściej aktualizuje posty na swoim Instagramie. Zobaczcie, jak teraz wygląda! Komentujący nie mają wątpliwości, że śliczna Meadow jest kopią swojego ojca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hmmm

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

„Mógłbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z osoby, którą się stajesz... Ale prawda jest taka, że zawsze byłem z ciebie dumny”, napisał Vin Diesiel na swoim Instagramie, świętując jej urodziny. „Kocham cię dzieciaku”, dodał. Od wielu lat opiekuje się córką zmarłego przyjaciela i jest jej największym wsparciem.

Meadow również opublikowała zdjęcie, które udowadnia, jak bardzo jest związana z rodziną popularnego aktora. Na zabawnej fotografii pozuje z dziećmi Vin Diesela, a krótki opis nie wymaga komentarza. „Rodzina, na zawsze”, czytamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

family, forever

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Paul Walker - kim był?

Paul Walker, gwiazda serii filmów Szybcy i wściekli, zginął w 2013 roku w wypadku samochodowym. Dwa lata później Meadow Walker pozwała Porsche, ponieważ tym autem poruszał się wtedy jej ojciec. Dziewczyna oskarżyła koncern o niesprawne pasy bezpieczeństwa w samochodzie aktora, sugerując, że właśnie z tego powodu nie mógł wydostać się z płonącego pojazdu – wyniki autopsji wykazały, że bezpośrednią przyczyną śmierci Walkera nie były obrażenia w wyniku wypadku, ale spalenie ciała po eksplozji. Po dwuletniej walce poszła na ugodę i wycofała zarzuty.

Meadow przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią ojca. W 2015 roku, jak tylko pojawiła się na Instagramie, postanowiła podzielić się wzruszającym wyznaniem. „Myśląc o moim ojcu, przyłapałam się na tym, że przypominam sobie jego pasje: jego miłość do oceanów, zaangażowanie w ratowanie zwierząt, chęć pomocy ludziom i spontaniczną dobroć”. Właśnie wtedy, w dzień urodzin Paula Walkera, ogłosiła, że założyła fundację jego imienia. Od tego czasu częściej udostępnia fanom archiwalne zdjęcia z ojcem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy place

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.