Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Paula Walkera, Meadow Walker, ma już 24 lata. Jak wspomina swoją relację z ojcem?

Dziewięć lat temu straciła tatę w wypadku samochodowym

Ksenia Krasko 30 listopada 2022 20:45
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Córka Paula Walkera, Meadow Rain Walker, skończyła już 24 lata. Na początku stroniła od portali społecznościowych, ale od jakiegoś czasu udostępnia więcej zdjęć, również tych z prywatnego archiwum. Teraz zrobiła to ponownie. „Bardzo cię kocham, mój aniele", pisała pod zdjęciem, na którym zapozowała razem z ukochanym tatą, oboje szczęśliwi i uśmiechnięci... Właśnie mija dziewięć lat od śmierci gwiazdora.

Paula Walkera i jego córkę łączyła wyjątkowa więź

Paul Walker, gwiazda serii filmów Szybcy i wściekli, zginął 30 listopada 2013 roku w wypadku samochodowym. Dwa lata później Meadow Walker pozwała Porsche, ponieważ tym autem poruszał się wtedy jej ojciec. Dziewczyna oskarżyła koncern o niesprawne pasy bezpieczeństwa w samochodzie aktora, sugerując, że właśnie z tego powodu nie mógł wydostać się z płonącego pojazdu. Wyniki autopsji wykazały jednak, że bezpośrednią przyczyną śmierci Walkera nie były obrażenia w wyniku wypadku, ale spalenie ciała po eksplozji. Po dwuletniej walce poszła na ugodę i wycofała zarzuty.

Meadow przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią ojca. W 2015 roku, jak tylko pojawiła się na Instagramie, postanowiła podzielić się wzruszającym wyznaniem. „Myśląc o moim ojcu, przyłapałam się na tym, że przypominam sobie jego pasje: jego miłość do oceanów, zaangażowanie w ratowanie zwierząt, chęć pomocy ludziom i spontaniczną dobroć”. Właśnie wtedy, w dzień urodzin Paula Walkera, ogłosiła, że założyła fundację jego imienia. Od tego czasu częściej udostępnia fanom archiwalne zdjęcia z ojcem.

CZYTAJ TAKŻE: Odnaleźli swoją córkę po 51 latach. Rodzina zaginionej Melissy Highsmith do końca nie traciła nadziei

W dziewiątą rocznicę jego śmierci podzieliła się kolejnym, do tej pory niepublikowanym nigdzie wspomnieniem. Czarno-białe ujęcie przedstawia Paula uczącego małą Meadow gry w kręgle. Na twarzach taty i córki goszczą radosne uśmiechy. „9 lat bez ciebie. Bardzo cię kocham, mój aniele" - tak brzmi opis, który pod zdjęciem zamieściła Meadow. Swojego tatę upamiętnia przy każdej okazji, którą uznaje za słuszną. Zrobiła to również w dniu matki. „Chciałbym podziękować mojemu tatusiowi za bycie najlepszym rodzicem na świecie", pisała wówczas. O swojej biologicznej mamie nie wspomniała wówczas ani słowem...

Jak teraz wygląda córka Paula Walkera? Jej oparciem jest Vin Diesel

24-latka zdecydowanie nie szuka sławy na portalach społecznościowych, ale ostatnio coraz częściej aktualizuje posty na swoim Instagramie. Komentujący nie mają wątpliwości, że śliczna Meadow jest kopią swojego ojca i bardzo często wspominają o niezwykłym podobieństwie pod publikowanymi przez nią zdjęciami.

Na co dzień wsparcie Meadow dają przyjaciele, rodzina, ale i najlepszy kumpel jej taty — Vin Diesel. Gwiazda serii filmów Szybcy i Wściekli wielokrotnie pisał o 24-latce w pięknych słowach. „Mógłbym powiedzieć, że jestem bardzo dumny z osoby, którą się stajesz... Ale prawda jest taka, że zawsze byłem z ciebie dumny”, napisał Vin Diesiel na swoim Instagramie, świętując dwa lata temu jej urodziny. „Kocham cię dzieciaku”, dodał. Od wielu lat aktor opiekuje się córką zmarłego przyjaciela i jest jej największym wsparciem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Nie żyje Clarence Gilyard Jr. Aktor znany ze "Strażnika Teksasu" i "Szklanej pułapki" miał 66 lat

Vin Diesel był też osobą, która w październiku ubiegłego roku poprowadziła córkę Paula Walkera do ołtarza. Wzruszający moment został zarejestrowany i opublikowany. Meadow wyszła za mąż za z początkującego aktora Louise'a Thornton-Allana.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

family, forever

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.