Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
WSPOMNIENIE

Meadow Walker w czuły sposób wspomina ojca, Paula Walkera... Zastępował jej mamę

„Chciałabym podziękować mojemu tacie za bycie najlepszym rodzicem na świecie”

Ksenia Krasko 10 maja 2022 11:35
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker była nastolatką, kiedy jej tata zmarł. Gwiazdor Szybkich i wściekłych zginął w tragicznym wypadku. Córka Paula Walkera opublikowała w sieci poruszające kadry. Z okazji Dnia Matki postanowiła uczcić pamięć o ojcu.  23-latka rzadko aktualizuje swoje media społecznościowe, ale nigdy nie zapomina o ważnych datach, związanych z ukochanym tatą.

Córka Paula Walkera wspomina ojca

Meadow jest dziś dorosłą kobietą, szczęśliwą żoną i spełnia się w życiu zawodowym. Założyła fundację im. Paula Walkera, której działania koncentrują się na ochronie przyrody.

Miała zaledwie 15 lat kiedy jej ojciec zginął w wyniku obrażeń w tragicznym wypadku. Trudno jej się pogodzić z tą stratą. Co jakiś czas, w mediach społecznościowych zamieszcza urocze kadry z ukochanym tatą. Stale o nim myśli, wspomina i tęskni. „Kocham Cię i tęsknię bez końca. Mój najlepszy przyjacielu”, pisała niedawno. Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Miał zaledwie 40 lat. Zmarł kilka tygodni po piętnastych urodzinach Meadow. „Uwielbiał być ojcem. Był z niej taki dumny”, wyznał jego brat Cody w rozmowie z magazynem People.

Paul Walker i matka Meadow, Rebecca Soteros walczyli o wyłączne prawo do opieki nad córką. Aktor wygrał sprawę. W pewnym momencie dziewczynka przeprowadziła się na Hawaje, aby zamieszkać z ojcem, i w tym czasie bardzo się do siebie zbliżyli.  Ich rodzinne szczęście przerwał tragiczny wypadek. 

Zobacz też: Córka Paula Walkera, Meadow Walker, ma już 23 lata. Jak teraz wygląda?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday to the loveliest soul I’ll ever know

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Meadow Walker poruszająco o ojcu

Teraz, z okazji Dnia Matki, który w innych krajach świętowany jest w drugą niedzielę maja zamieściła na Instagramie poruszające kadry. Na czarno-białym ujęciu, które udostępniła Meadow Walker, widzimy ją w objęciach szeroko uśmiechniętego ojca, Paula. Córka zmarłej gwiazdy filmów z serii Szybcy i Wściekli, która jest modelką, zamieściła przy zdjęciu uroczy komentarz, skierowany do zmarłego taty. 

„Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy dla wszystkich cudownych mam na tym świecie. Z tej okazji chciałabym podziękować mojemu tacie za bycie najlepszym rodzicem na świecie. Do wszystkich, którzy nie mają mam: kocham was”, napisała Meadow.  

Sprawdź też: Córka Paula Walkera wzięła ślub! Zobacz dużo zdjęć

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thinking of you xx

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Paul Walker, Meadow Walker
Fot. Screen Instastories Meadow Walker

Paul Walker, Meadow Walker
Fot. Screen Instastories Meadow Walker

Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?