Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
WSPOMNIENIE

Meadow Walker w czuły sposób wspomina ojca, Paula Walkera

Aktor świętowałby wczoraj 46. urodziny

Ksenia Krasko 13 września 2019 13:50
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker, córka zmarłego aktora Paula Walkera, opublikowała wzruszające zdjęcie w dniu jego urodzin. 20-latka rzadko aktualizuje swoje media społecznościowe, ale nigdy nie zapomina o ważnych datach, związanych z ukochanym tatą.

Nowe zdjęcie Paula Walkera z córką

Na czarno-białym ujęciu, które Meadow Walker udostępniła w czwartek na swoim Instagramie, widzimy ją w objęciach szeroko uśmiechniętego ojca, Paula. Córka zmarłej gwiazdy filmów z serii Szybcy i Wściekli, która jest teraz modelką, zamieściła przy zdjęciu uroczy komentarz, skierowany do zmarłego taty. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najpiękniejszej duszy, jaką kiedykolwiek poznam”, napisała Meadow.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday to the loveliest soul I’ll ever know

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Miał zaledwie 40 lat. Zmarł kilka tygodni po piętnastych urodzinach Meadow. „Uwielbiał być ojcem. Był z niej taki dumny”, wyznał jego brat Cody w rozmowie z magazynem People. W pewnym momencie dziewczynka przeprowadziła się do Kalifornii, aby zamieszkać z ojcem, i w tym czasie bardzo się do siebie zbliżyli. Kilka miesięcy po tym doszło do tragicznego wypadku.

W zeszłym miesiącu Meadow zamieściła na Instagramie jeszcze jedno, mało znane zdjęcie ojca. Podpisała je „myśląc o tobie”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thinking of you xx

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.