Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
WSPOMNIENIE

Meadow Walker w czuły sposób wspomina ojca, Paula Walkera

Aktor świętowałby wczoraj 46. urodziny

Ksenia Krasko 13 września 2019 13:50
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker, córka zmarłego aktora Paula Walkera, opublikowała wzruszające zdjęcie w dniu jego urodzin. 20-latka rzadko aktualizuje swoje media społecznościowe, ale nigdy nie zapomina o ważnych datach, związanych z ukochanym tatą.

Nowe zdjęcie Paula Walkera z córką

Na czarno-białym ujęciu, które Meadow Walker udostępniła w czwartek na swoim Instagramie, widzimy ją w objęciach szeroko uśmiechniętego ojca, Paula. Córka zmarłej gwiazdy filmów z serii Szybcy i Wściekli, która jest teraz modelką, zamieściła przy zdjęciu uroczy komentarz, skierowany do zmarłego taty. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najpiękniejszej duszy, jaką kiedykolwiek poznam”, napisała Meadow.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday to the loveliest soul I’ll ever know

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Miał zaledwie 40 lat. Zmarł kilka tygodni po piętnastych urodzinach Meadow. „Uwielbiał być ojcem. Był z niej taki dumny”, wyznał jego brat Cody w rozmowie z magazynem People. W pewnym momencie dziewczynka przeprowadziła się do Kalifornii, aby zamieszkać z ojcem, i w tym czasie bardzo się do siebie zbliżyli. Kilka miesięcy po tym doszło do tragicznego wypadku.

W zeszłym miesiącu Meadow zamieściła na Instagramie jeszcze jedno, mało znane zdjęcie ojca. Podpisała je „myśląc o tobie”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thinking of you xx

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!