Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
WSPOMNIENIE

Meadow Walker w czuły sposób wspomina ojca, Paula Walkera

Aktor świętowałby wczoraj 46. urodziny

Ksenia Krasko 13 września 2019 13:50
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Meadow Walker, córka zmarłego aktora Paula Walkera, opublikowała wzruszające zdjęcie w dniu jego urodzin. 20-latka rzadko aktualizuje swoje media społecznościowe, ale nigdy nie zapomina o ważnych datach, związanych z ukochanym tatą.

Nowe zdjęcie Paula Walkera z córką

Na czarno-białym ujęciu, które Meadow Walker udostępniła w czwartek na swoim Instagramie, widzimy ją w objęciach szeroko uśmiechniętego ojca, Paula. Córka zmarłej gwiazdy filmów z serii Szybcy i Wściekli, która jest teraz modelką, zamieściła przy zdjęciu uroczy komentarz, skierowany do zmarłego taty. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najpiękniejszej duszy, jaką kiedykolwiek poznam”, napisała Meadow.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday to the loveliest soul I’ll ever know

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku. Miał zaledwie 40 lat. Zmarł kilka tygodni po piętnastych urodzinach Meadow. „Uwielbiał być ojcem. Był z niej taki dumny”, wyznał jego brat Cody w rozmowie z magazynem People. W pewnym momencie dziewczynka przeprowadziła się do Kalifornii, aby zamieszkać z ojcem, i w tym czasie bardzo się do siebie zbliżyli. Kilka miesięcy po tym doszło do tragicznego wypadku.

W zeszłym miesiącu Meadow zamieściła na Instagramie jeszcze jedno, mało znane zdjęcie ojca. Podpisała je „myśląc o tobie”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

thinking of you xx

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)

Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.