Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker
O tym jest głośno

Córka Paula Walkera wzięła ślub! Bliska osoba poprowadziła ją do ołtarza

Jej ojciec z pewnością by się wzruszył...

Marta Nawacka 23 października 2021 14:58
Meadow Walker, Paul Walker
Fot. instagram.com/meadowwalker

Fani pokochali go za niesamowite kreacje w serii Szybcy i Wściekli. To właśnie na planie tych filmów zaprzyjaźnił się z Vinem Diselem. Obiecującą karierę Paula Walkera przerwała jednak nagła, tragiczna śmierć... Aktor osierocił córeczkę, Meadow. Teraz dorosła już kobieta wyszła za mąż, a na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępniła wzruszający filmik ze swojego ślubu. Kto poprowadził ją do ołtarza? Ten wybór chwyta za serce!

Śmierć Paula Walkera

Aktor znany głównie z Szybkich i Wściekłych zmarł tragicznie podczas charytatywnego wydarzenia. 30 listopada 2013 roku Paul Walker wraz ze swoją fundacją Reach Out Worldwide zbierał pieniądze na pomoc ofiarom tajfunu. Podczas tej imprezy największą atrakcją była przejażdżka Porsche Carrerą GT. Mężczyzna zdecydował się na nią wraz ze swoim doradcą finansowym. Z pozoru dobra zabawa miała jednak tragiczne skutki... Kierowca stracił panowanie nad kierownicą, po czym samochód uderzył w drzewo i latarnię, a następnie zaczął płonąć. Paul Walker i jego towarzysz zginęli na miejscu. Śmierć aktora pogrążyła w rozpaczy nie tylko jego bliskich, ale także fanów. Mężczyzna osierocił córeczkę, Meadow.

Czytaj też: Córka Paula Walkera, Meadow Walker, ma już 21 lat! Jak teraz wygląda?

Córka Paula Walkera wyszła za mąż

Latem córka Paula Walkera poinformowała o swoich zaręczynach z początkującym aktorem, Louisem Thornton-Allanem. Kilka tygodni później zakochani wzięli ślub. Meadow Walker pochwaliła się filmikiem z uroczystości na swoim profilu na Instagramie. Widzimy na nim, że wśród gości nie zabrakło bardzo ważnej osoby, czyli przyjaciela Paula Walkera. Vin Diesel jest również ojcem chrzestnym Meadow i to właśnie on poprowadził córkę tragicznie zmarłego kolegi do ołtarza.  

Zobacz także: Córka Paula Walkera opublikowała wzruszające nagranie: „Nigdy nie sądziłam, że się tym podzielę”

Meadow Walker ślub
Fot. Meadow Walker Instagram/@meadowwalker

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.