Agniesza Hyży o synu
Fot. Kurnikowski AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Synek Agnieszki Hyży ma już miesiąc. Szczęśliwa mama pokazała kolejne zdjęcie Leona

„Mały człowiek, który zmienił wszystko”

Rafał Kowalski 6 grudnia 2021 07:52
Agniesza Hyży o synu
Fot. Kurnikowski AKPA

Już ponad 30 dni temu Agnieszka i Grzegorz Hyży zostali rodzicami małego Leona. Szczęśliwi rodzice spędzają z maleństwem każdą wolną chwilę, ale rzadko dzielą się tymi pięknymi momentami w sieci. Teraz, z okazji pierwszego miesiąca synka na świecie, prezenterka zrobiła wyjątek.

Agnieszka Hyży na zdjęciu z miesięcznym synem

Kilkanaście godzin temu na Instagramie Agnieszki Hyży pojawiła się piękna fotografia, na której gwiazda Polsatu czule tuli syna. Zdjęciu towarzyszył wzruszający wpis. „Ponad miesiąc. Ale ten czas leci. Mały człowiek, który zmienił wszystko ♥ Tych pięknych kadrów i opowieści związanych z nim jest już mnóstwo, ale jak to my, przeżywamy w ciszy. […] Wchodzimy w kolejne miesiące bycia razem”, czytamy na profilu prezenterki.

Przy okazji mama Leona zechciała podziękować osobom, bez których przyjście chłopca na świat nie przebiegłoby tak dobrze i profesjonalnie. „Przyszedł czas by podziękować miejscu, które stworzyło nam wspaniałe warunki do narodzin naszego Dziecka. […] Dziękujemy dyrektorowi ze Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie, za dyskrecję i pomoc. Całemu personelowi za profesjonalizm, uśmiech i życzliwość z jaką się spotkaliśmy”, napisała Agnieszka Hyży.

Czytaj także: Agnieszka Hyży ostro o hejcie i związku z Grzegorzem

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyzy
Fot. Mateusz Jagielski/East News
Agnieszka Hyży o wyjątkowej położnej

Okazuje się, że pozytywne wspomnienia młodej mamy z porodu dziecka to też zasługa ogromnej pracy jednej z położnych. „Wiele osób mnie pytało czy wybiorę szpital państwowy czy prywatny. Decyzja była łatwa, bo wybrałam ludzi, a co za tym idzie miejsce. Kasię […], doświadczoną położną, poznałam blisko 10 lat temu, przed narodzinami mojej córki. To ona przekonała mnie do porodu naturalnego, to ona towarzyszyła mi przez kolejne lata w wzlotach i upadkach związanych z ponownym byciem Mamą. Nie wyobrażałam sobie by z kimś innym rodzić. Ja wiem, że poród często z powodów oczywistych, odarty jest z magii i podniosłości. Nasz taki nie był, to zbyt intymny temat by dzielić się szczegółami, ale jednym zdaniem mogę powiedzieć, że przeżyliśmy coś niezwykłego w niezwykłej atmosferze”, czytamy na profilu popularnej mamy.

Na koniec Agnieszka Hyży pozdrowiła inne mamy, które dopiero oczekują porodu.

Czytaj takżeAgnieszka i Grzegorz Hyży świętowali w Rzymie 4. rocznicę ślubu: „Nie jesteśmy power couple”

Zobaczcie urocze zdjęcie, które poruszyło internautów. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.