Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka i Grzegorz Hyży świętują w Rzymie 4. rocznicę ślubu: „Nie jesteśmy power couple

Prezenterka wyjawiła swoją receptę na udany związek

Rafał Kowalski 19 lipca 2019 19:00
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka i Grzegorz Hyży są ze sobą już cztery lata po ślubie. Uroczystość, która odbyła się w Rzymie, miała być prywatną, jednak polscy turyści uchwycili na zdjęciach najważniejszy dzień w życiu pary i tak fotografie przedostały się do mediów. Prezenterka wyrażała w poprzednich wywiadach o to żal, jednak z okazji czwartej rocznicy skupiła się na samych pozytywnych stronach ślubu i małżeństwa.

Agnieszka Hyży o 4. rocznicy ślubu z Grzegorzem Hyży

Ukochana piosenkarza wyjawiła na swoim Instagramie, że z okazji rocznicy, udało się zorganizować sentymentalny wyjazd do Rzymu. Agnieszka Hyży uważa to miasta za wyjątkowe, bo właśnie tam powiedziała partnerowi sakramentalne tak. Zdjęcie, które pojawiło się na profilu prezenterki jest bardzo romantyczne i urocze, ale gwiazda uważa, że prawdziwa miłość na całe życie tak nie wygląda…

W trakcie podróży gwiazda opublikowała post, w którym tłumaczy, co według niej jest ważne w związku. „Miłość. Nie wystarczy. Może na początku... Cierpliwość, pokora, wspólny cel, pożądanie, zainteresowanie, lojalność i przyjaźń. Codzienna walka samego ze sobą... o odpuszczanie, zrozumienie, kompromisy. Walka o przestrzeń, walka o wspólnotę, walka o siebie nawzajem i osobno. Już wiem, że Power couple z Instagrama to nie my”, zaczęła dość niepokojąco Agnieszka Hyży…

„Nie wierzę już w nierealistyczne obrazki zawsze zakochanych i za rączkę. Tak też bywa, często lub czasami. Ale po co nakręcać spiralę nierealistycznych oczekiwań wobec siebie i potem przeżyć gorzkie rozczarowanie? Brzmi strasznie. To po co ta miłość??I to jeszcze z potwierdzeniem na papierze? Ten,kto wytrwał zna odpowiedź. Mniej słów, więcej czynów. Więcej wewnątrz niż na zewnątrz”, wytłumaczyła swoje stanowisko ukochana wokalisty.

Agnieszka i Grzegorzowi życzymy wielu lat wspólnego życia pełnego takich momentów, jak podróże do Rzymu. A chodzenie za rękę i czułe gesty? Te też mamy nadzieję, że będą się zdarzały często, a nie czasami! Dużo miłości! Lubicie tę parę tak jak my? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Walentynki, Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.