Fot. Dimitrios Kambouris/WireImage
pożegnanie

Suzanne Shepherd nie żyje. Aktorka znana z "Rodziny Soprano" miała 89 lat

Problemy zdrowotne znacznie ją osłabiły. Smutne wieści przekazała wnuczka

Marcjanna Maryszewska 19 listopada 2023 20:00
Fot. Dimitrios Kambouris/WireImage

Nie żyje Suzanne Shepherd, znana m.in. dzięki "Rodzinie Soprano". Aktorka zmarła w Garfield, w stanie New Jersey, w wieku 89 lat. Te smutne wieści przekazała jej rodzina, która już wcześniej informowała media o problemach zdrowotnych seniorki — okazuje się, że w ostatnich latach bardzo cierpiała z powodu przewlekłej choroby.

Suzanne Shepherd nie żyje. Aktorka z "Rodziny Soprano" miała 89 lat

Informacja o śmierci Suzanne Shepherd obiegła amerykańskie media w sobotnią noc 18 listopada. Z doniesień wiadomo, że aktorka odeszła dzień wcześniej, co potwierdziła jej wnuczka w rozmowie z "The Sun". Przyczyna śmierci nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej — jednak w ostatnich latach gwiazda zmagała się z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, która znacznie osłabiła jej zdrowie. Pomimo licznych problemów aktorka dożyła sędziwego wieku 89 lat.

CZYTAJ TAKŻE: Marek Ałaszewski nie żyje. Siedem lat temu legendarny rockman przeszedł ciężki udar mózgu

Suzanne Shepherd była znana z takich filmów jak "Chłopcy z ferajny", czy kultowego serialu "Rodzina Soprano", gdzie przez dwadzieścia odcinków wcielała się w Mary DeAngelis — matkę Carmeli Soprano. To nie koniec produkcji z jej udziałem. Aktorka zagrała również w głośnych filmach "Wujek Buck", "Requiem dla snu" czy "Pracująca dziewczyna".

Swoje bogate doświadczenie aktorskie przekazywała dalej, zajmując się nauczaniem aktorstwa. Była również doświadczoną reżyserką spektakli teatralnych.  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Paulina Smaszcz po rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim była zakochana. Jej szczęście przerwał tragiczny wypadek

Fot. Dimitrios Kambouris/WireImage

Fot. Patrick McMullan/Patrick McMullan/ Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.