Księżna Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przełomowa decyzja Harry'ego i Meghan! Fani pary są zachwyceni

Zobacz zdjęcia, które poruszyły ich sympatyków

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2019 19:15
Księżna Meghan Markle i książę Harry
Fot. East News

O tym, że książę Harry wraz z małżonką przeprowadzą się z pałacu Kensington do luksusowej posiadłości Frogmore House wiadomo od końca listopada zeszłego roku. Nieoficjalnie przyczyną był oczywiście konflikt obojga z Williamem i Kate, oficjalnie chodziło i więcej przestrzeni dla nich samych oraz dziecka, które niebawem przyjdzie na świat. W związku ze zmianą miejsca zamieszkania pojawiły się spekulacje, że także działania wizerunkowe obu par zostaną rozdzielone i tak też się stało! Profil Meghan i Harry'ego na Instagramie został utworzony właśnie dzisiaj.

Oficjalny profil Meghan i Harry'ego na Instagramie: sussexroyal

Jeśli wierzyć brytyjskim tabloidem, decyzja o rozdzieleniu strategii PR-owej między braćmi i ich żonami, która do tej pory była spójna, spotkała się z niezrozumieniem ze strony księżnej Kate. Uważa, że tworzenia nowego profilu (do tej pory wszystkie treści dotyczące czwórki książąt publikowano na Kensingtonroyal) to kolejny objaw złej woli Meghan.

„Podobno księżna Kate nie potrafi zrozumieć jak lekką rękę do pieniędzy ma Meghan, która zażyczyła sobie własnego sztabu pr-owców niczym gwiazda z Hollywood”, twierdziło źródło brytyjskiego Times w połowie marca tego roku.

Ile w tych doniesieniach jest prawdy? Póki co wiadomo tylko, że faktycznie działania z zakresu wizerunku obu par zostały rozdzielone, czego pierwszym zwiastunem jest utworzeniem na Instagramie profilu sussexroyal, na którym będą publikowane zdjęcia i informacje dotyczące wyłącznie Harry'ego i Meghan.

Pierwsze zdjęcia Harry'ego i Meghan na sussexroyal na Instagramie

Założono go dzisiaj i w krótkim czasie liczba obserwujących wzrosła od 0 do blisko pół miliona! Opublikowane również pierwsze zdjęcia pary z różnych, mniej i bardziej oficjalnych, wyjść. Para skierowała także do wszystkich fanów krótkie powitanie:

„Witamy na naszym oficjalnym Instagramie; z niecierpliwością czekamy na udostępnienie efektów pracy, która nas napędza, spraw, które popieramy, ważnych ogłoszeń i okazji do rzucenia światła na kluczowe kwestie. Dziękujemy za wsparcie i zapraszamy na @sussexroyal. ”- Harry i Meghan”, napisano.

Poniżej możesz zobaczyć pierwsze zdjęcia, jakimi ze światem podzielili się książę i księżna Sussex  

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?