dzieci duńskiego miliardera zginęły w zamachach na Sri Lance
Fot. Instagram @almashpovlsen
O TYM JEST GŁOŚNO

Na Sri Lance zginęło troje dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlesena!

Dania w żałobie...

Olga Figaszewska 22 kwietnia 2019 20:45
dzieci duńskiego miliardera zginęły w zamachach na Sri Lance
Fot. Instagram @almashpovlsen

Ból, strach i niepewność... Ludzie obawiają się wychodzić na ulice. W Wielkanoc na Sri Lance doszło do niewyobrażalnej tragedii. Doszło do ośmiu ataków terrorystycznych w kościołach i luksusowych hotelach. Śledczy nie mają wątpliwości, że były to ataki samobójcze. Śmierć poniosło ok 290 osób, 500 jest rannych. Wśród ofiar są obywatele kilkunastu państw. Z najnowszych doniesień wynika, że wśród zmarłych znajduje się trójka dzieci duńskiego miliardera, Andersa Holcha Povlesena.

W zamachach na Sri Lance zginęły dzieci duńskiego miliardera 

To miał być rodzinny wyjazd. Anders Holch Povlesen wraz z najbliższymi miał rozkoszować się wolnym czasem. Stało się jednak inaczej. Nikt nie mógł przypuszczać, że dojdzie do tej tragedii. Miliarder i jego żona, Anne Storm-Pedersen stracili troje z czworga dzieci. Dania znajduje się w żałobie... 

,,Niestety, możemy potwierdzić te doniesienia. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny i w związku z tym nie mamy dalszych komentarzy", przekazał rzecznik Bestseller.

Kim jest Anders Holch Povlsen?

Majątek Andersa Holcha Povlesena  magazyn Forbes oszacował na 7,9 miliarda dol. Przedsiębiorca przejął po ojcu sieć odzieżową Bestseller. Miał wówczas zaledwie 28 lat. Pod jego skrzydłami firma może pochwalić się 45 siedzibami na całym świecie. Jest również właścicielem marek Vero Moda, Only czy Vila. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest współudziałowcem Zalando i największym udziałowcem Asos. Inwestuje startup About You. Anders Povlsen znajduje się na drugim miejscu największych prywatnych właścicieli ziemskich Wielkiej Brytanii.  

Anders Holch Povlesen z żoną

Anders Holch Povlsen
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 x små ferie basser 🐻

Post udostępniony przez ALMA STORM HOLCH POVLSEN (@almashpovlsen)

Sri Lanka: zamachy w kościołach i hotelach
Fot. East News

Sri Lanka: zamachy w kościołach i hotelach
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.