dzieci duńskiego miliardera zginęły w zamachach na Sri Lance
Fot. Instagram @almashpovlsen
O TYM JEST GŁOŚNO

Na Sri Lance zginęło troje dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlesena!

Dania w żałobie...

Olga Figaszewska 22 kwietnia 2019 20:45
dzieci duńskiego miliardera zginęły w zamachach na Sri Lance
Fot. Instagram @almashpovlsen

Ból, strach i niepewność... Ludzie obawiają się wychodzić na ulice. W Wielkanoc na Sri Lance doszło do niewyobrażalnej tragedii. Doszło do ośmiu ataków terrorystycznych w kościołach i luksusowych hotelach. Śledczy nie mają wątpliwości, że były to ataki samobójcze. Śmierć poniosło ok 290 osób, 500 jest rannych. Wśród ofiar są obywatele kilkunastu państw. Z najnowszych doniesień wynika, że wśród zmarłych znajduje się trójka dzieci duńskiego miliardera, Andersa Holcha Povlesena.

W zamachach na Sri Lance zginęły dzieci duńskiego miliardera 

To miał być rodzinny wyjazd. Anders Holch Povlesen wraz z najbliższymi miał rozkoszować się wolnym czasem. Stało się jednak inaczej. Nikt nie mógł przypuszczać, że dojdzie do tej tragedii. Miliarder i jego żona, Anne Storm-Pedersen stracili troje z czworga dzieci. Dania znajduje się w żałobie... 

,,Niestety, możemy potwierdzić te doniesienia. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny i w związku z tym nie mamy dalszych komentarzy", przekazał rzecznik Bestseller.

Kim jest Anders Holch Povlsen?

Majątek Andersa Holcha Povlesena  magazyn Forbes oszacował na 7,9 miliarda dol. Przedsiębiorca przejął po ojcu sieć odzieżową Bestseller. Miał wówczas zaledwie 28 lat. Pod jego skrzydłami firma może pochwalić się 45 siedzibami na całym świecie. Jest również właścicielem marek Vero Moda, Only czy Vila. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że jest współudziałowcem Zalando i największym udziałowcem Asos. Inwestuje startup About You. Anders Povlsen znajduje się na drugim miejscu największych prywatnych właścicieli ziemskich Wielkiej Brytanii.  

Anders Holch Povlesen z żoną

Anders Holch Povlsen
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3 x små ferie basser 🐻

Post udostępniony przez ALMA STORM HOLCH POVLSEN (@almashpovlsen)

Sri Lanka: zamachy w kościołach i hotelach
Fot. East News

Sri Lanka: zamachy w kościołach i hotelach
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?