Z ŻYCIA GWIAZD

Sophie Turner i Joe Jonas pobiorą się w tym roku we Francji!

Czy ich wesele będzie miało taki sam rozmach jak ślub Nicka i Priyanki?

Weronika Kostyra 7 marca 2019 06:56

Kilka miesięcy temu media na całym świecie żyły wielkim indyjskim weselem Priyanki Chopry i Nicka Jonasa. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku kolejny z braci Jonas stanie na ślubnym kobiercu. Joe Jonas jest związany z Sophie Turner znaną z serialu Gra o tron z roli Sansy Stark. Para zaręczyła się w 2017 roku i wkrótce zamierza się pobrać!

Sophie Turner i Joe Jonas biorą ślub!

Joe Jonas to jeden z braci, którzy wspólnie osiągnęli sukces jako Jonas Brothers, stając się idolami nastolatek. Najstarszy Kevin jest już żonaty z Danielle Deleasą i ma z nią dwie córki. Nick Jonas 2 grudnia ubiegłego roku ożenił się z indyjską gwiazdą Priyanką Choprą. W tym roku rodzinę czeka kolejna uroczystość.

Joe i Sophie spotykają się od 2016 roku. Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. W 2017 roku muzyk oświadczył się ukochanej. 23-letnia aktorka była podobno zaskoczona. Na wspólnych zdjęciach widać jednak, że zakochani tworzą zgraną parę. Podczas pierwszego koncertu Jonas Brothers w tym roku Joe ze sceny ogłosił danom: „Pobieramy się w tym roku!”.

Szczegóły ceremonii nie są jeszcze znane. Wiadomo jedynie, że odbędzie się latem we Francji. Narzeczeni poinformowali o tym rodzinę w zawiadomieniach, które wysłali jeszcze w grudniu. Ciekawe czy ślub i wesele będą miały taki sam rozmach jak indyjska uroczystość Nicka i Priyanki 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I said yes.

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.