Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski już po piątym ślubie?! „Wspólnie z żoną mamy...”

Lider „Ich Troje” zmienił stan cywilny?

Redakcja VIVA! 27 kwietnia 2020 13:45
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski na początku 2019 roku rozstał się z Dominiką Tajner, a po ich rozwodzie we wrześniu media poinformowały, że zaangażował się w relację z tajemniczą Pauliną z Warszawy, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej. Już wcześniej pojawiły się plotki, że lider Ich Troje planuje piaty ślub, a najnowszy wywiad z muzykiem sugeruje, że zmianę stanu cywilnego ma już za sobą!

Michał Wiśniewski wziął ślub?

Jak ustalił portal Pudelek kilka tygodni temu, Michał Wiśniewski zaręczył się z Pauliną pod koniec grudnia. Informację ujawnił wtedy bliski znajomy lidera Ich Troje, publikując zdjęcie artysty i jego partnerki, opatrzone podpisem „po zaręczynach Michała i Poli”.

Plotki o ślubie przybrały na sile po wypowiedzi Wiśniewskiego w programie Pytanie na śniadanie. „Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak”, wyznał nagle.

Piąty ślub Michała Wiśniewskiego

Ostatnio muzyk udzielił wywiadu Telewizji WP, w którym zdradził, czym zajmuje się podczas izolacji – ujawnił m.in., że pracuje nad kolejną płytą. Podczas rozmowy zwrócił uwagę, że nauczanie zdalne jest problematyczne dla dzieci i ich rodziców.

„Wspólnie z żoną mamy ósemkę, no i to jest co robić tak naprawdę”, skomentował, wywołując lawinę komentarzy o ślubie w tajemnicy.

Michał Wiśniewski i jego nowa partnerka poznali się przez internet. Na początku dużo ze sobą rozmawiali, ale po pierwszym spotkaniu stało się jasne, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, donosił wtedy dziennik Fakt.

Media ustaliły, że wybranka lidera Ich Troje wychowuje czwórkę dzieci. Na początku ich związku sugerowano, że zostaną rodzicami, jednak para nigdy nie potwierdziła tych plotek.

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!