o tym jest głośno

Ślub Marty Kaczyńskiej wywołał burzę w sieci! „Powinna się Pani pod ziemię zapaść” 

Internauci nie szczędzą krytyki!

Monika Katarzyna Krupska 29 lipca 2018 19:31

Do trzech razy sztuka? W ostatni weekend lipca Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż! Bratanica Jarosława Kaczyńskiego chwilę po przedostaniu się zdjęć do sieci szczęśliwą nowiną sama pochwaliła się na Instagramie. Internauci nie pozostawili na pannie młodej suchej nitki. Co napisali?

Marta Kaczyńska wyszła za mąż 

Marta Kaczyńska długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Z pierwszym mężem rozwiodła się w atmosferze skandalu, z drugim również mężem rozwiodła się po 9 latach związku. Bratanica prezesa PiS nie zniechęciła się jedna w poszukiwaniu „tego jedynego” i 28 lipca 2018 roku po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Ślub cywilny Marty i biznesmena Piotra miał miejsce w Warszawie. Na uroczystość przybył nawet schorowany Jarosław Kaczyński. Niestety oprócz gratulacji i pomyślności Kaczyńska musiała zmierzyć się z hejtem ze strony internautów. Zarzucili jej niemoralność i brak przyzwoitości. 

„Powinnaś się kobieto ze wstydu pod ziemię zapaść, a nie się z tym swoim cyrkiem afiszowac! Jak można w swoich „felietonach” ludziom prawić morały a samej niemoralnie żyć”, „Hipokrytka”, „Wstyd”, „Trzeci raz przed Bogiem że cię nie opuszczę aż do śmierci... Trochę traci na znaczeniu”, wypisują internauci. Dodają, że mają prawo wypisywać, to co im się nie podoba, ponieważ Marta z wujkiem pouczają polskie społeczeństwo, jak należy żyć. „Tym bardziej mam prawo napiętnować obłudę, która temu cyrkowi towarzyszy”, zwracają uwagę. 

W komentarzach pojawiają się również dobre słowa i mnóstwo gratulacji. Część osób staje też w obronie Marty i życzy jej szczęścia na nowej drodze życia. A wy co myślicie o trzecim ślubie Kaczyńskiej?  

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.