Internauci nie szczędzą krytyki!

Monika Katarzyna Krupska 29 lipca 2018 19:31

Do trzech razy sztuka? W ostatni weekend lipca Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż! Bratanica Jarosława Kaczyńskiego chwilę po przedostaniu się zdjęć do sieci szczęśliwą nowiną sama pochwaliła się na Instagramie. Internauci nie pozostawili na pannie młodej suchej nitki. Co napisali?

Marta Kaczyńska wyszła za mąż 

Marta Kaczyńska długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Z pierwszym mężem rozwiodła się w atmosferze skandalu, z drugim również mężem rozwiodła się po 9 latach związku. Bratanica prezesa PiS nie zniechęciła się jedna w poszukiwaniu „tego jedynego” i 28 lipca 2018 roku po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Ślub cywilny Marty i biznesmena Piotra miał miejsce w Warszawie. Na uroczystość przybył nawet schorowany Jarosław Kaczyński. Niestety oprócz gratulacji i pomyślności Kaczyńska musiała zmierzyć się z hejtem ze strony internautów. Zarzucili jej niemoralność i brak przyzwoitości. 

„Powinnaś się kobieto ze wstydu pod ziemię zapaść, a nie się z tym swoim cyrkiem afiszowac! Jak można w swoich „felietonach” ludziom prawić morały a samej niemoralnie żyć”, „Hipokrytka”, „Wstyd”, „Trzeci raz przed Bogiem że cię nie opuszczę aż do śmierci... Trochę traci na znaczeniu”, wypisują internauci. Dodają, że mają prawo wypisywać, to co im się nie podoba, ponieważ Marta z wujkiem pouczają polskie społeczeństwo, jak należy żyć. „Tym bardziej mam prawo napiętnować obłudę, która temu cyrkowi towarzyszy”, zwracają uwagę. 

W komentarzach pojawiają się również dobre słowa i mnóstwo gratulacji. Część osób staje też w obronie Marty i życzy jej szczęścia na nowej drodze życia. A wy co myślicie o trzecim ślubie Kaczyńskiej?  

 

1/5
ślub Marty Kaczyńskiej, lipiec 2018
Copyright @
1/5

28 lipca Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż

2/5
ślub Marty Kaczyńskiej, lipiec 2018
Copyright @
2/5

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego do ołtarza poszła w mocno zaawansowanej ciąży

3/5
ślub Marty Kaczyńskiej, lipiec 2018
Copyright @
3/5

Wybrankiem Kaczyńskiej i ojcem dziecka jest biznesmen Piotr

4/5
ślub Marty Kaczyńskiej, lipiec 2018
Copyright @
4/5

Z poprzedniego małżeństwa Kaczyńska ma już dwie córki - Ewę i Martynę 

5/5
ślub Marty Kaczyńskiej, lipiec 2018
Copyright @
5/5

Sukienka kosztowała 429 zł

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.