O TYM SIĘ MÓWI

Książę Harry i Meghan Markle rezygnują z prezentów ślubnych!

Wiemy, o co poprosili swoich gości w zamian…

Monika Katarzyna Krupska 16 kwietnia 2018 08:50

To będzie jedna z najgorętszych imprez tego roku! Ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle już 19 maja. Ceremonię, która odbędzie się w Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze z pewnością będzie obserwował cały świat. Ślub ma być bardziej kameralny, niż księcia Williama z Kate, ale z pewnością z języków nie zejdzie przez kilka lat. 

Harry i Meghan poprosili gości o datki

Kilka dni temu Pałac Kensington zdradził kolejne szczegóły dotyczące wydarzenia. Jak się okazuje, narzeczeni zrezygnowali z prezentów ślubnych. Para zamiast tego poprosiła gości o wpłacenie datków na siedem różnych organizacji charytatywnych, które osobiście wybrali. 

Pałac Kensington zastrzegł, że ani Meghan Merkle, ani książę Harry nie są formalnie związani z tymi instytucjami. Organizacje zajmują się problemami, którymi interesują się przyszli nowożeńcy. Na liście znalazły się instytucje związane między innymi ze sportem, bezdomnością, ochroną środowiska, problemem choroby HIV u dzieci, siłami zbrojnymi, czy wzmocnieniem pozycji kobiet. 

Książę Harry i Meghan Markle są niewiarygodnie wdzięczni za dobrą wolę, którą otrzymali od zaręczyn. 

Książę Harry idąc śladami księżnej Diany chce podnieść świadomość o HIV i AIDS w społeczeństwie. W zeszłym roku propagował badania, przeprowadzając test na obecność wirusa u siebie. Wynik na szczęście był negatywny. 

„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że książę Harry i Meghan Markle uznali naszą pracę na rzecz zdrowia”, powiedziała dr Amanda Williams z organizacji zajmującej się problemem HIV. Dodała, że wszystkie darowizny będą miały znaczący wpływ i z pewnością pomogą życie młodych, chorych ludzi. Pozostałe organizacje również podziękowały za wsparcie i wyróżnienie ich. 

Co myślicie o takim pomyśle? Też byście zrezygnowali?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.