Książę Harry, Meghan Markle
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Żadnego rozstania nie będzie! Harry oświadczy się Meghan jeszcze w tym roku?

Olga Figaszewska 16 lipca 2017 20:15
Książę Harry, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Niedawno tabloidy żyły informacjami o kryzysie w związku Harry'ego i Meghan, okazuje się, że para nie myśli o rozstaniu. „Książę Harry  jest "szalenie zakochany" w Meghan Markle i oświadczy się jej jeszcze w tym roku”, zdradzają brytyjskiej prasie przyjaciele księcia. Czy rzeczywiście wkrótce możemy spodziewać się kolejnego królewskiego ślubu?

Zobacz też: Miał być ślub, będzie rozstanie w atmosferze skandalu? Cała prawda o związku księcia Harry'ego i Meghan Markle

Plotki o kryzysie Meghan i Harry'ego

Wszystko zaczęło się tydzień temu, kiedy media ujawniły jeden interesujący fakt. Według brytyjskiej prasy, książę nie myśli o ustatkowaniu się przy boku amerykańskiej aktorki. Papparazzii mieli przyłapać go na flirtowaniu z blondwłosą pięknością na koncercie The Killers w londyńskim Hyde Parku, gdzie spędzał miło czas w towarzystwie przyjaciół. Od razu pojawiły się spekulacje, czy zbyt swobodne zachowanie Harry'ego względem producentki, Alexandrii Jackson nie będzie powodem rozpadu związku syna księżnej Diany.

A jeszcze nie tak dawno, zdaniem zagranicznych mediów na drodze do szczęścia miała stanąć sama Królowa Elżbieta, która nie dopuści do ślubu pary. Markle nie zdobyła aprobaty babci, która po długich rozważaniach odrzuciła propozycję księcia. Nie podoba jej się, że Meghan jest rozwiedzioną Amerykanką. Zdaniem zagranicznych mediów, decyzja babci skłoniła Harry'ego do porzucenia rodziny w imię miłości. W końcu para poważnie myśli o wspólnej przyszłości.

Polecamy też: O „wpadce” Meghan Markle na weselu Pippy Middleton dyskutuje cały świat! Czy słusznie?

Ślub Meghan i Harry'ego jeszcze w tym roku?

„Książę Harry znalazł kobietę, z którą chciałby spędzić swoje życie i chce poprosić o rękę Meghan Markle jeszcze przed jego urodzinami jesienią”, wyjawiają przyjaciele księcia. Zakochana para nie może wytrzymać bez siebie i rozmawia ze sobą dwa razy dziennie przez wideo komunikator. Markle w pałacu Kensington czuje się podobno jak w domu. Mimo ich napiętego harmonogramu, amerykańska aktorka serialowa zawarła przymierze z księciem, że nie mogą nie widzieć się przez miesiąc oraz rozmawiać dwa razy dziennie przez wideo komunikator kiedy są rozdzieleni.

Ostatnim potwierdzeniem siły i wagi ich związku - oraz sugestie, że mogą zawrzeć związek - zostały wyjawione w 24 stronicowym kolorowym magazynie The Mail, który przypomina o pierwszej rocznicy pary, która miała miejsce kilka dni temu.

Markle,  jest już tak znana ochroniarzom i policji, która patroluje książęcą posiadłość, dzięki czemu nie potrzebuje przepustki. Przyjaciele pary ujawniają, że dziewczyna księcia w posiadłości Nottingham ma swoją garderobę oraz półkę w kuchni z przepisami na organiczne potrawy. „Nie ma wątpliwości, że są szalenie zakochani”, mówi inny przyjaciel. „Harry jest naprawdę szczęśliwy i kiedy ich widzę razem powiedziałbym, że pytaniem nie jest czy w ogóle, ale kiedy poprosi ją o rękę”, wyznaje osoba z otoczenia zakochanych.

Polecamy też: Meghan Markle. To dla niej stracił głowę książę Harry

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?